Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Posibilitatea de a bloca postările persoanelor cu rol de moderator

* * - - - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
38 replies to this topic

#37
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

View Postcrislacor, on 02 noiembrie 2017 - 11:04, said:

Na, chestia asta e clar că va naște niște suspine... da' și niște zîmbete largi...!Posted Image
:D
Cel puțin pe jumătate ai dreptate. Eu zâmbesc, îmi place că și-a schimbat stilul: nu mai dă marș de pe topicul LUI ci doar sugerează că n-ar fi rău să-l scutim de prezența noastră.

#38
lmk

lmk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,961
  • Înscris: 01.04.2010

View Postcrislacor, on 02 noiembrie 2017 - 11:04, said:

Ooops... mi se pare mie sau aici se pune în discuție capacitatea decizională a celor de „mai sus”?
Părerile mele sunt valabile indiferent de topicul pe care sunt, însă am contestat capacitatea decizională a unor moderatori doar în secțiunile dedicate.

View Postscaiba, on 02 noiembrie 2017 - 11:10, said:

În rest, consider că m-ai pus la ignore; spor la susținut ideea!
Eu am o listă foarte scurtă - 2 persoane care vor rămâne permanent ignorate și 2 pe care le-am șters acum - în care se ajunge extrem de greu, doar după ce membrul dovedește, pe lângă lipsă de inteligență a discuției (a discuției), și nesimțire.

View Postalthea, on 02 noiembrie 2017 - 11:12, said:

nu mai dă marș de pe topicul LUI ci doar sugerează că n-ar fi rău să-l scutim de prezența noastră.
Fraza aceasta (și ai mai avut o atitudine similară) are ambele criterii pentru care mie nu-mi face plăcere să interacționez cu oameni ca tine: faceți interpretări absurde, vă lipsește capacitatea de analiză obiectivă și de adaptare a părerilor în funcție de argumentele pe care le citiți.

Edited by lmk, 02 November 2017 - 12:00.


#39
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004

View Postlmk, on 02 noiembrie 2017 - 10:43, said:

Același lucru poate fi spus și despre mesajele altor membri, însă cineva s-a gândit că ar fi bună o opțiune numită „Ignore” și a făcut-o;

Uneori, mai trebuie să rezolvi anumite lucruri și de unul singur. Nu mai citi ce scrie respectivul, e atât de simplu. Poate să fie moderator sau admin. Tu decizi ce să citești pe acest forum!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate