Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Ofertă pachet complet servicii RDS Digi

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
ramurel

ramurel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,946
  • Înscris: 12.07.2008
Am și eu o întrebare, mai este ofertă completă tip "shaorma cu de toate" la RDS, adică TV+internet+telefonie fixă, plus eventual Digi mobil ?
Întreb pentru că în timp, mi-am făcut abonamente pe rand la internet, apoi la fix și, mai nou și la mobil și însumate bat spre juma' de milion și mă gândeam că dacă ar fi ceva pachet complet și aș ieși mai ieftin sau tot pe acolo, aș instala și televiziune.
Mersi!

#2
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Digi nu mai ofera de ceva timp "pachete". Am confiugrat acum un pachet complet (tv fara optiuni, net 1000, fix cel mai ieftin si optim la 5E) si mi-a dat 94 de lei. Cam scump

Daca vrei abonament ca pachet, ii recomand "pe ceilalti" (UPC, Telekom, Orange, etc). Luate individual, depinde ce anume vrei de la serviciile lor.

#3
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,022
  • Înscris: 07.11.2006

 ramurel, on 16 octombrie 2017 - 09:50, said:

Întreb pentru că în timp, mi-am făcut abonamente pe rand la internet, apoi la fix și, mai nou și la mobil și însumate bat spre juma' de milion

Ce drac ai in pachet de te costa 500.000 de lei?

#4
ramurel

ramurel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,946
  • Înscris: 12.07.2008
Am înţeles, mulţumesc frumos pentru lămuriri !

 adisz, on 16 octombrie 2017 - 10:34, said:


Ce drac ai in pachet de te costa 500.000 de lei?

Păi, Fiberlink300-le e douăzeci şi ceva de lei, DigiTel naţional e cca 11 lei, iar optimul mobil e 2€, adică vreo 10 lei aproape, deci ma apropii de 50 insumate

#5
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,022
  • Înscris: 07.11.2006
Uf,m-ai speriat,aminteai de juma de milion,

#6
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,191
  • Înscris: 18.04.2008

 ramurel, on 16 octombrie 2017 - 10:37, said:

Am înţeles, mulţumesc frumos pentru lămuriri !



Păi, Fiberlink300-le e douăzeci şi ceva de lei, DigiTel naţional e cca 11 lei, iar optimul mobil e 2€, adică vreo 10 lei aproape, deci ma apropii de 50 insumate

Și e mult?
Eu am FB1000, Digi.Tel Național, 3xDON+1 DO2, 2xTV Analog + 1 STB + Router = 153 lei

#7
ramurel

ramurel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,946
  • Înscris: 12.07.2008

 KyKyKyKy, on 16 octombrie 2017 - 12:59, said:

Și e mult?
Eu am FB1000, Digi.Tel Național, 3xDON+1 DO2, 2xTV Analog + 1 STB + Router = 153 lei


I'm cheap ! Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/j8Zitlri79s?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Nu mă gândeam că nu au decât servicii individuale, mă gândeam că poate au ceva pachete combinate. Între timp am reuşit sa prin un operator call-center,  ceea ce, din experienţă, e obositor, îţi amorţeşte mâna aşteptând**, după ce, în prealabil faci fittness apâsând "tasta 1", tasta 3", "tasta x", etc.

**Odată am stat cin'zeci de minute pe ceas, cu tot cu convorbire [ care a fost scurtă, dealtfel, max 5 minute ]

Edited by ramurel, 16 October 2017 - 13:28.


#8
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013

 KyKyKyKy, on 16 octombrie 2017 - 12:59, said:


Și e mult?
Eu am FB1000, Digi.Tel Național, 3xDON+1 DO2, 2xTV Analog + 1 STB + Router = 153 lei

Eu la org am 3 abonamente de voce me 8 me 11 me 15. router home net 60 gb cu 8 euro, satelit cu family hd la 5.33 euro cu 3 recivere hd incluse , net 100mbps si tv la craiova = 185 lei, pard me si e orange.

#9
ramurel

ramurel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,946
  • Înscris: 12.07.2008
Dacă e concurs, să fie macar pe care plătește mai puțin, nu mai mult! :)

https://goo.gl/images/saBKvi

Am luat și eu trapa de la org cu abonament de familie cu trei telefoane in abonament și mi-a trecut repede.

#10
willrock252000

willrock252000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 25.02.2011

 xperia_ray, on 20 octombrie 2017 - 00:41, said:



Eu la org am 3 abonamente de voce me 8 me 11 me 15. router home net 60 gb cu 8 euro, satelit cu family hd la 5.33 euro cu 3 recivere hd incluse , net 100mbps si tv la craiova = 185 lei, pard me si e orange.

Poti detalia un pic te rog...?toate costa 185lei? sau nu mai o parte.,.ai luat pachet complet?pe bucati?

Aici sau in privat,cum doresti

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate