Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

21 Residence (Politehnica)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
javanotti

javanotti

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 21.02.2010
Sunt interesat sa achizitionez un apartament in acest complex rezidential si desi am vazut discutii despre el in alte topicuri, nu am gasit un topic dedicat lui.

Din informatiile de pe site-ul complexului, acesta este format din 5 blocuri de cate P+11 etaje, construite in 2 faze (un total de 1.450 apartamente).
Prima faza care cuprinde 2 blocuri va fi data in folosinta in Ianuarie 2018 iar faza a doua cuprinde alte 3 blocuri care vor fi date in folosinta in Ianuarie 2019.

Daca sunteti deja viitori proprietari ai acestui complex am nevoie de informatii cu privire la procesul de achizitie: discutii despre rezervare, antecontract, autorizatie construire, titlu proprietate teren, etc.

Asadar, va rog sa folositi acest topic pentru discutiile despre acest proiect rezidential.

Multumesc!

PS: in cazul in care exista deja un topic dedicat pentru acest complex, imi cer scuze si rog un admin sa inchida topicul.

#2
Allexander

Allexander

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 17.04.2008
https://forum.softpe...iuliu-maniu15g/

#3
fl0ry18

fl0ry18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 18.06.2009
Mai este deschisa o discutie aici: https://forum.softpe...-iuliu-maniu15g
Daca citesti tot topicul, o sa vezi ca sunt si grupuri de fb deschise. Poti pune intrebarile acolo si ti se va raspunde.

#4
javanotti

javanotti

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 21.02.2010
Multumesc, atunci se poate inchide.
Poate ar fi buna si redenumirea topicului de mai sus pentru a fi gasit usor la cautari.

#5
fl0ry18

fl0ry18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 18.06.2009
Da, am sugerat si eu redenumirea topicului unui moderator, dar nu a raspuns si a ramas asa.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate