Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Asus Zenfone 2 Laser vs Lenovo A Plus

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
pateu_98

pateu_98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,942
  • Înscris: 12.11.2012
Salut !
Care merita luat dintre Asus Zenfone 2 Laser vs Lenovo A Plus ? https://www.gsmarena...4&idPhone2=8320
Asus este la mana a doua 350 Lei iar Lenovo A Plus nou nout din magazin la 280 Lei.
Ma intereseaza mai mult sa il folosesc pentru vorbit si sa tina bateria mult in standbay.
Voi care ziceti ca merita dintre astea doua ?

#2
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006
Au scos motorola un mamut cu baterie de 5ooo....termini abonamentul nelimitat de vorbit și bacteria tot vînjoasã...dacã e de vorbit...

#3
Cossta

Cossta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 17.07.2012
Poate te intereseaza asta. http://www.telefon-r...800mAh-d368.htm
Dintre alea doua eu as spune Asus Zenfone 2, are ecran rezistent, mai peformant, nu stiu de baterie daca il iei sh...

#4
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
De prin august pana acuma n-ai reusit sa cumperi un telefon ?  Este al 5-lea topic pe care il deschizi. Posted Image

View PostCossta, on 13 octombrie 2017 - 20:52, said:

Poate te intereseaza asta. http://www.telefon-r...800mAh-d368.htm
Dintre alea doua eu as spune Asus Zenfone 2, are ecran rezistent, mai peformant, nu stiu de baterie daca il iei sh...


Acest telefon in china e 44$ + 19% tva = 52$ x 4lei = undeva la 210 lei pret final. Crezi ca merita diferenta de 100 lei (50%) ca sa-l ia din tara ? Eu zic, ca nu.
PS: Modelul se numeste Blackview A7.

#5
pateu_98

pateu_98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,942
  • Înscris: 12.11.2012
As vrea raspunsuri strict la astea doua telefoane puse de mine. La care din ele tine bateria mai mult ? Care merita luat ? ala la mana a doua sau ala nou ?
Am zis ca ma intereseaza cat tine bateria in standbay.

#6
pateu_98

pateu_98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,942
  • Înscris: 12.11.2012
Nu imi spune si mie cineva care tine bateria mai mult si merita luat second hand sau nou ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate