Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Radio Total

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
MarcelNovac

MarcelNovac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 05.02.2017
http://radiototal.radioca.st/stream/

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Si eu care credeam ca este vorba despre defunctul

[ https://khojo.files.wordpress.com/2007/10/radio_total.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
MarcelNovac

MarcelNovac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 05.02.2017
Este vorba de defunctul radio total doar ca a ramas un tonomat. Acceseaza www.radiototal.org si vei vedea acolo mai multe

#4
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Cum adica "a ramas un tonomat" ?!
Cine pune muzica ? cine plateste drepturile de autor pt. difuzarea pieselor ? sunt sau nu reclame ?

Atata intrebari fara raspuns  Posted Image

#5
MarcelNovac

MarcelNovac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 05.02.2017
Daca vrei raspuns la toate aceste intrebari, scrie un email la adresa [email protected] si poate ti se va raspunde la ele

#6
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View PostMarcelNovac, on 07 octombrie 2017 - 13:37, said:

Este vorba de defunctul radio total doar ca a ramas un tonomat. Acceseaza www.radiototal.org si vei vedea acolo mai multe
Am intrat, dar am vazut prea putine, tot pe calea Victoriei are sediul?

Edited by gumball3000, 07 October 2017 - 14:37.


#7
MarcelNovac

MarcelNovac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 05.02.2017
Cred ca emite din Houston din ce vad pe site. Scrie asa: Hometown-Bucharest/Current City-Houston

#8
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View PostMarcelNovac, on 07 octombrie 2017 - 14:34, said:

Daca vrei raspuns la toate aceste intrebari, scrie un email la adresa [email protected] si poate ti se va raspunde la ele
sau poate sa intrebe pe Facebook

se intrerupe doar la mine ? sau si la voi se mai intrerupe ?
Vad ca nici url -ul pentru Winamp nu functioneaza, il folosesc pe ala de la WMP:  radiototal.radioca.st/stream



http://radiototal.ra...tream.mp3  (*care e treaba cu playerul asta de pe forum ca la mine e nefunctional sau nu ruleaza stream ci doar atasamente mp3 ? )

Edited by stlk, 07 October 2017 - 15:29.


#9
MarcelNovac

MarcelNovac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 05.02.2017
Da se mai intrerupe

#10
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View PostMarcelNovac, on 07 octombrie 2017 - 15:27, said:

Da se mai intrerupe
Stiu ca ar trebui sa se intrerupa daca suntem multi ascultatori dar in momentul asta suntem doar 8
Am gasit si fisier in format .pls pentru winamp (vezi atasamentul/arhiva rar)
Adresa url  directa pentru Winamp este http://142.4.217.133:9933

Edited by stlk, 07 October 2017 - 15:39.


#11
MarcelNovac

MarcelNovac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 05.02.2017
Intreruperile sunt de mai mult timp, nu e din cauza ca suntem multi pe linkul respectiv

#12
djreluk

djreluk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 31.01.2011
sa stiti ca RADIO TOTAL EMITE DE MULT, ONLINE LA ADRESA RADIOTOTAL.ORG, DAR CRED CA ESTE ADMINISTRAT DE CINEVA CARE A FOST LA RADIO TOTAL CA VAD CA ARE ACELEASI JINGLE-URI SI SIGLA, CE DOR IMI ESTE DE ACEST RADIO IN FM , LA NOI S-A DISTRUS TOT CE A FOST BUN IN MATERIE DE RADIO RADIO TOTAL, RADIO CONTACT, RADIO UNIPLUS, RADIO FUN, RADIO DEEA, INFOPRO, UNELE MAI EMIT ONLINE RADIO DEEA, UNIPLUS, SI ACEST RADIO TOTAL. DE CE ? PT CA ACEI CARE LE-AU DISTRUS AU CREZUT CA SCHIMBANDU-LE NUMELE AU AUDIENTA, DAR S-AU INSELAT , UITATI-VA LA VIRGIN RADIO FOSTUL RADIO21 UNDE  A AJUNS SAU RADIO TOTAL , DUPA PAREREA MEA TREBUIE DOAR SA TE ADAPTEZI LA PREFERINTELE ASCULTATORILOR NU NUMELE ESTE DE VINA. AH UITASEM DE MIX FM CARE DEVENISE ONE FM SI PE URMA ROCKFM .O ZI BUNA.

#13
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,866
  • Înscris: 28.11.2006
Ascult si eu de vreo ora acest post de radio, si mi se pare ca sunt blocati prin anul 2000. Melodii din mileniul asta nu cred sa fi auzit nici macar una, si din pacate nici chestii mai vechi de 1995 n-au dat.

LE: acum e un remix dupa Duffy-Mercy, care e de prin 2008 daca tin bine minte. Dar tot nu ma convinge. E alta supa reincalzita, cum a fost si incercarea de a reinvia Contactul. Oamenii astia ar trebui sa stie ca mortul de la groapa nu se mai intoarce :nonobad:

#14
geo-videle

geo-videle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,561
  • Înscris: 12.09.2017
corect ce spui
nu se compara cu ce a fost total, nistorescu stia sa si aleaga muzica, era postul lui, cu muzica pana in '90 maxim
e doar o incercare nereusita.
incercati metronom sau radio top, sunt inca "vii"

#15
insbyr

insbyr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 02.07.2014
Unde pot gasi o grila de programe? Daca ar fi si cea de la lansare ar fi super. Aveti idee, jingleurile erau in romana sau in engleza?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate