Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Tableta vs Ebook vs Telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
calbog

calbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,175
  • Înscris: 22.01.2013
Telefon de pe vremea SymbianOS, Nokia N73. Nici nu apăruseră eBook readerele, mi se pare cel mai practic pe telefon pentru cine vede / are ochi buni.
Vs Kindle, e bun nu zic dar mai costă in plus ceva bănuți ..

#38
Fuserisk

Fuserisk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 26.02.2018

View Postcalbog, on 05 iunie 2018 - 14:55, said:

Telefon de pe vremea SymbianOS, Nokia ...
Masochism; Se găsesc telefoane și tablete noi sau second hand pe toate drumurile la prețuri pentru toate buzunarele.
LE
Cine are vedere buna poate încadra o pagină întreaga de carte pe un display de 5,5 inch

Edited by Fuserisk, 05 June 2018 - 15:58.


#39
calbog

calbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,175
  • Înscris: 22.01.2013
Nokia n73 a fost masochism la vremea lui ? Poate. L-am folosit la vremea lui când eram și eu elev, neangajat deci lefter și și-a făcut treaba.

Am avut și eBook reader de când a apărut in Romania și îl am și acum, încă merge.
Am avut și Kindle paperwhite dar nu știu cum se face că mai mult citeam de pe telefon și l-am dat că lua praj degeaba

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate