Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

pareri catmobile.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
bartabianca

bartabianca

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.09.2017
A cumparat cineva de pe catmobile.ro?
Ce parere aveti sunt de incredere au produse de calitate sau sunt tot chinezarii ca pe majoritatea site-urilor?

#2
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,088
  • Înscris: 29.01.2016
Am cumparat eu o data. Sunt ok, preturile sunt bune.
Bine, nu te astepta la super chestii, toate sunt facute in China, ca de altfel pe toate site-urile. Adica, peste tot o sa gasesti si produse de 10-15 lei facute in China dar si de 80 - 100 de lei, tot din China.
Vezi ca mai este un site foarte ok, cu produse bune, la juma de pret fata de cele din mall-uri sau magazine din oras. E vorba de gsmnet(punct)ro Sunt din Constanta si cred ca le iau cam la prima mana de la chinezi (doar na, au portul langa ei)
Oricum, au si produse facute in Romania. Un exemplu - foliile de protectie Defender+, care costa 5-6 lei si sunt foarte bune (am ramas placut surprins), Tot Defender au si niste huse de silicon sau plastic. Arunca un ochi pe site la ei.

Edited by Magicwisewolf, 29 September 2017 - 11:42.


#3
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Am comandat de la catmobile huse de telefon , preturile cam de 5,6 ori mai mari decat din China dar ai avantajul ca le ai in 2 zile nu in 2 luni .

#4
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,541
  • Înscris: 10.04.2009
am comandat de cateva ori de la ei, pt Xiaomi Mi4C

bumpere Nilkin si folie de sticla/simpla

ma declar multumit (si de preturi, si de faptul ca vin foarte repede)

mai e un site (pe langa gsm net.ro) => https://www.mobiledirect.ro

Edited by beavis03, 29 September 2017 - 14:43.


#5
corectsunt

corectsunt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 06.08.2012
luati direct din china daca astepti 1-2luni.

am comanda pe pe catmobile cat si mobiledirect. S-au livrat cum as spus.

#6
zedek

zedek

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 29.01.2010
Am luat si eu de la ei, azi au ajuns, doua huse si o folie. Husa pentru Xiaomi e ok, cealalta (de silicon) pentru un LG F60 pe langa faptul ca e oribila, era crapata intr-un colt. A venit intr-o punga de aia cu margine lipicioasa, o putea deschide oricine si lipi la loc de 10 ori. Sincer la cum arata (materialul parca nu e finisat, are zone care par uzate), n-as da 3 lei pe husa aia de silicon, nu 22.
Am mai luat o folie pentru Xiaomi, e mai mica decat ecranul, decupajul de sus la camera frontala e mai ingust decat ar trebui, probabil o sa tai bucata de deasupra.
In rest ce sa zic, au trimis repede, transport gratis de la 49 lei. Pacat de oribilitatea aia de silicon, altfel era o experienta pozitiva.

#7
PaulAlexandru

PaulAlexandru

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.04.2018
Eu am cumpărat o folie și o husa de protecție pentru telefonul sony xperia xa2
, husa a fost bună dar folia era mare iar ecranul telefonului este curbat, deci sta pe jumătate dezlipit, eu îți sugerez sa nu faci nici o achiziție de pe site-ul cat mobile

#8
lalutcosmin

lalutcosmin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 21.01.2009
Am cumparat un incarcator Samsung 25W zic ca e original. Asa o fii oare?

#9
JAWS

JAWS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 22.03.2005
Nu stim! Noi doar punem intrebari?Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate