Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

29/30 credite

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Nu ai trecut anul. Am avut si eu colegi cu 29 credite. Nu au ce sa iti faca, poti sa te rogi de ei oricat. Sa vezi ce fain e cand mai ai un examen si nu poti intra in licenta...

#20
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012
Faci cerere la decanat

#21
SHOCZ

SHOCZ

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 30.08.2017
Puteti da t/c am depus cerere si astept raspunsul.
Recomandarea mea este sa incetati cu ura si barfele.

#22
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,827
  • Înscris: 01.11.2005

View PostSHOCZ, on 28 septembrie 2017 - 11:59, said:

Puteti da t/c am depus cerere si astept raspunsul.
Recomandarea mea este sa incetati cu ura si barfele.
In principiu acea cerere nu ti se va aproba, pentru ca astfel se va crea un precedent si altii care sunt in aceiasi situatie ca tine vor proceda la fel. Plus ca nu va fi corect fata de ceilalti colegi ai tai iar daca acestia se vor sesisa si vor face un memoriu la minister, mai aduce si o mica televiziune, atunci toti cei care ti-au aprobat acea cerere vor avea probleme. Si nu cred ca se risca cineva pentru 1 credit.
Din pacate nu prea ai ce sa faci decat sa repeti anul. E trist, e dureros dar asta e situatia. Probabil ai stiut tot timpul situatia ta dar nu ti-a pasat...ai crezut ca o poti rezolva la final cumva. Din pacate timpul a trecut si nu prea mai ai ce sa faci.
Si scuze nu prea ai atata timp cat altii au fost capabili sa treaca clasa, puteai si tu sa treci clasa pentru ca ai avut acelasi examene, aceasi materie....doar ca totul e facultativ si asa cum iti asterni, asa dormi.

Legat de barfa si ura...aici nimeni nu te uraste sau te barfeste ( atata timp cat si tu esti in discutie, nu e barfa )...ci doar doreste ca totul sa fie conform legii.

Edited by tehnics, 28 September 2017 - 13:58.


#23
Razvan0209

Razvan0209

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 23.06.2010
Uită-te în regulamentul facultății sa vezi dacă te exmateiculeaza sau repeți. Spre exemplu la facultatea  mea cunosc persoane în situația ta care au fost exmatriculate fata discuție.

#24
Hypocrisy

Hypocrisy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 282
  • Înscris: 25.07.2011
De curiozitate, ce-ai facut? Asa era sa pic eu cu 29, noroc ca m-a salvat ultimul examen. Juma de zi am avut palpitatii pana am aflat rezultatul :))

Am avut un prieten care a terminat anul cu 29 de credite, dar a vorbit cu decanul si l-a trecut cumva. Anul urmator l-a intrebat cineva de la administratie cum a trecut anul cu 29 de credit.... magie, domn'le !

#25
SHOCZ

SHOCZ

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 30.08.2017

View PostHypocrisy, on 02 octombrie 2017 - 16:15, said:

De curiozitate, ce-ai facut? Asa era sa pic eu cu 29, noroc ca m-a salvat ultimul examen. Juma de zi am avut palpitatii pana am aflat rezultatul Posted Image)

Am avut un prieten care a terminat anul cu 29 de credite, dar a vorbit cu decanul si l-a trecut cumva. Anul urmator l-a intrebat cineva de la administratie cum a trecut anul cu 29 de credit.... magie, domn'le !

Astazi cum a fost deschiderea nu m-a primit,defapt nici nu aveam loc acolo.Maine ma duc sa aflu, dar mi se pare ciudat ca nu afisaza undeva pe panel-ul studentului nimic.La mine scrie studii in curs.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate