Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

Liga Campionilor la TV?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Vreau sa vad meciurile din Liga Campionilor la TV. PRO TV-UL nu transmite toate meciurile din pacate, stiu ca Dolce TV avea un abonament de 5 euro si puteai vedea meciurile on line.
Mai e posibil lucrul acesta ? Nu am vazut nicaieri pe saitul lor asa ceva de cand e Telekom-ul.

Edited by megafanro, 27 September 2017 - 11:48.


#2
simplul

simplul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,137
  • Înscris: 24.01.2007
Ai aici detalii:
https://www.telekom....te-si-activare/

#3
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Cel mai greu accesibil site posibil, asta ca sa ma exprim finut...nu am reusit sa gasesc cum pot avea acces la Champions League ONLINE. Acum sun la ei...sunt pe fir de peste 5 minute...am rabdare...inca, noroc ca au o melodie frumoasa.

Edited by Spaghete, 26 September 2017 - 12:18.


#4
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,838
  • Înscris: 13.07.2011
jos apare o chestie cu "nu esti client Telekom" si apare acolo o varianta online cu 10 canale sport, unde poti vedea tenis, f1, fotbal si asa mai departe undeva la 14ron/luna. Ca oferta mi se pare excelent daca ma gandesc ca DAZN costa 5eur pe luna si nu are decat cateva ligi din fotbal.

Problema este ca nu le poti vedea simultan (gen conferinta) ci trebuie sa schimbi canalul. Tot acolo apare cum te poti abona, trebuie sa iti deschizi cont si dupaia iti alegi pachetul din MyAccount.

#5
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Am gasit intr-un final. Site-ul lor nu merge bine, plus ca interfata nu e deloc simpla. Am facut un abonament pe 1 luna 3.19 EURO, astept meciurile din seara asta sa vad cum merge.

#6
nila1984

nila1984

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 28.10.2013
Sunt si eu interesat, te rog sa lasi niste impresii dupa vizionare.

#7
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,838
  • Înscris: 13.07.2011
si mie, ca si eu as dori sa renunt la DAZN care nu ofera cl sau ul si daca e ma bag la telekom, sa ne ti la curent!

#8
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Azi sper sa ma uit la meci....aseara am adormit :D

#9
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
M-am uitat aseara la 2 meciuri Qarabağ vs. Roma si Sporting vs. Barcelona.
Primul l-am vizionat pe computer, al doilea pe plasma. La computer se vede perfect, HD. Imaginea s-a intrerupt doar de 2 ori, nu mai mult de 1-2 secunde.
Al doilea meci l-am mutat pe plasma si lucrurile s-au schimbat(logic zic eu), imaginea nu mai era HD, dar totusi agreabila. In prima repriza meciul s-a vazut perfect, in schimb in a 2 a, m-am plictisit de cate ori s-a oprit, la inceput 1-2 secunde apoi din ce in ce mai mult, practic nu era nicio diferenta intre streamurile de pe net si Telekom.
Acum nu stiu ce sa zic, sunt dezamagit, dar ma gandesc ca poate a fost doar un accident, sau poate din cauza providerului(RDS) in ultimele 2 zile tot au fost probleme cu netul.
Astept urmatorul meci, probabil in seara asta, la Steaua.

Edited by Spaghete, 28 September 2017 - 05:53.


#10
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Steaua e și pe ProTV, nu te mai chinui cu Telekom-ul... Dar presupun că nu-ți plac Costi și Felix, respectiv Mihai și Ion.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate