Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Virtutii 22

* * * - - 3 votes
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#19
cricovserv

cricovserv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 08.07.2008

 snach, on 03 octombrie 2017 - 19:30, said:

intrebarea e nu te fute radiatia aia de la antena aceea de la STS ?
Salut, antena m-a panicat si pe mine in primul stadiu dar dupa ce m-am consultat cu un bun amic de  monteaza unele de telecom pe blocuri, chiar mi-am rezervat.
Cel de 3 camere il consider super dpdvd compartimentare, iar cu promotia din octombrie am considerat-o cea mai buna oferta din zona Crangasi-Ghencea.
Emotii am doar cu termenul caci imi par cam optimisti cu ianuarie-martie 2019.

 petrutnet, on 03 octombrie 2017 - 22:43, said:

sau drumul expres care va trece și se va deșerta la 100m de geamuri?

Salut, autostrada ii va afecta maxim pe cei din 20th, incercau sa o blocheze de cand erau la primele etaje.
Virtutii22d (poate reusesc si ei sa boteze proiectul pan la final :)) e la alte distante si nu imi pare o amenintare, poate chiar va da o nota mai modernista.

#20
cricovserv

cricovserv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 08.07.2008

 snach, on 23 octombrie 2017 - 17:43, said:

Sunt aproape sigur ca nu o sa aibe AC Posted Image , m-a intrebat cineva care ii radierul , sincer habar nu am . A cerut cineva informatiile de structura , ca  nu am intrebat asa ceva ?
Si exista o susta , apartamentele sunt ieftine, dar parcarea supraterana e scumpa 7k+tva (nu fac subterana) .

AC nu intra in oferta, cu plata suplimentara accepta si in Laguna am vazut aparate de top - Mitsubishi.

#21
extropy

extropy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 15.11.2016
Si eu mi-am rezervat 6 apartamente. Viitorul vecin are dreptate. E pacat sa nu profiti, mai ales ca ap sunt ff ok si e doar 300 de euro rezerva.
Sub pretul pietei nu mai gasesti in ziua de azi.

#22
AlexB23

AlexB23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 15.12.2014
https://www.facebook...98640613767270/ pentru cei care si-au rezervat !

#23
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
cate etaje va avea?

#24
paala

paala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 21.11.2006
Am sunat si eu la laguna residence sa vad si eu cat e pretul. Raspunde un tip,  cand aude de virtutii 22 imi spune repede ca ma suna in 20 de min , si nu mai suna.
E ceva f dubios la astia. Nu exista deloc informatii publice. Doar niste useri f dubiosi care isi rezerva 6 apartamente ca e doar 300 de Euro "rezerva".
pretul e f bun e doar "1kmpu". Il intrebi cat e pretul final, se folileaza sa dea o suma.
pe grupul de Fb se afirma ca nici nu se stie daca se face ceva acolo...

#25
snach

snach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 12.06.2017

 paala, on 10 noiembrie 2017 - 17:13, said:

Am sunat si eu la laguna residence sa vad si eu cat e pretul. Raspunde un tip,  cand aude de virtutii 22 imi spune repede ca ma suna in 20 de min , si nu mai suna.
E ceva f dubios la astia. Nu exista deloc informatii publice. Doar niste useri f dubiosi care isi rezerva 6 apartamente ca e doar 300 de Euro "rezerva".
pretul e f bun e doar "1kmpu". Il intrebi cat e pretul final, se folileaza sa dea o suma.
pe grupul de Fb se afirma ca nici nu se stie daca se face ceva acolo...
Eu am alergat o saptamana dupa ei sa rezerv , da e extrem de ciudat , nu isi fac reclama etc . Cu toate astea dezv are sub centura un complex mare Laguna  . Pretul  ti l-am mai zis 1.000 euro mpu + tva finisat , in afara de pret ap era extrem de bine impartit si era fix ceea ce vroiam ca impartire  .Par a fi in intarziere cu demararea lucrarilor le-or lipsi un aviz ceva  ...daca nu toarna fundatia clar nu dau avansul de 15% astept cu interes  pana in ianuarie . Eu sunt impacat cu riscul acesta , am mai zis 300 de euro ca sa iei cu 10k 15k mai ieftin fata de altii .
Va fi si Ph2 la proiect ...si daca va construii e obligat oarecum sa iasa bine . Daca tot zici ca e teapa asteapta PH2 sa fii sigur , nu vad dc tre sa mananci kkt .
@shase -11 etaje .Nimeni nu mai face lowrise din pacate la un pret accesibil.

Edited by snach, 10 November 2017 - 18:24.


#26
extropy

extropy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 15.11.2016
Proiectul se face! E nevoie doar de timp si rabdare!

#27
snach

snach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 12.06.2017

 extropy, on 10 noiembrie 2017 - 18:32, said:

Proiectul se face! E nevoie doar de timp si rabdare!

Ce tipuri ai rezervat ? Eu mai vroiam un apartament ptr mama , dar nah mi se paru riscant sa merg cu 2 rezervari ?

Edited by snach, 10 November 2017 - 18:35.


#28
extropy

extropy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 15.11.2016
Tip 2A
Cele cu vedere spre strada


#29
cricovserv

cricovserv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 08.07.2008
Aveti idee de la ce nivel minim ar putea fi putina priveliste spre lac, pod Ciurel ?
Am rezervat la 6, dupa sedinte foto de pe lac, raportandu-ma la STS. Nici tipul din Laguna nu m-a lamurit, dar parca nici chiar 8 cum insista, caci totusi, e un singur lift si extremele se vand ultimele.
In poze se vede chiar si o scara externa pt evacuare ?

#30
paala

paala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 21.11.2006

 snach, on 10 noiembrie 2017 - 18:17, said:

Eu am alergat o saptamana dupa ei sa rezerv , da e extrem de ciudat , nu isi fac reclama etc . Cu toate astea dezv are sub centura un complex mare Laguna  . Pretul  ti l-am mai zis 1.000 euro mpu + tva finisat , in afara de pret ap era extrem de bine impartit si era fix ceea ce vroiam ca impartire  .Par a fi in intarziere cu demararea lucrarilor le-or lipsi un aviz ceva  ...daca nu toarna fundatia clar nu dau avansul de 15% astept cu interes  pana in ianuarie . Eu sunt impacat cu riscul acesta , am mai zis 300 de euro ca sa iei cu 10k 15k mai ieftin fata de altii .
Va fi si Ph2 la proiect ...si daca va construii e obligat oarecum sa iasa bine . Daca tot zici ca e teapa asteapta PH2 sa fii sigur , nu vad dc tre sa mananci kkt .
@shase -11 etaje .Nimeni nu mai face lowrise din pacate la un pret accesibil.

Frate tu esti incredibil. Toate postarile de aici zici ca sunt click bait.
Ce dracu e asa de greu de zis ca am dat 55.000 euro pe un apartament de 55 mp util +tva sau 50.000 sau 66.000. De unde sa stiu eu cati mp utili are apartamentul.
Sau tu ai semnat doar la mp util, si te poti trezi ca apartamentul are 50 sau 77 mp utili.Ce
Ai cumparat apartmentul ca pe portocale la kg si nu stii exact cati mp are?:))

#31
extropy

extropy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 15.11.2016
Apartamentele sunt spatioase si foarte luminoase. Important e ca te simti 'ca acasa' imediat ce ai intrat.
In viitor!

#32
ApostolulAndrei

ApostolulAndrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 378
  • Înscris: 23.04.2017

 extropy, on 11 noiembrie 2017 - 14:40, said:

Apartamentele sunt spatioase si foarte luminoase. Important e ca te simti 'ca acasa' imediat ce ai intrat.
In viitor!

Pe mine încă ma mira ca lumea nu își da seama ca trollezi grupa mare deși ai băgat-o pe aia cu 6 apartamente. Bravo, esti bun!

#33
snach

snach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 12.06.2017

 ApostolulAndrei, on 11 noiembrie 2017 - 20:50, said:

Pe mine încă ma mira ca lumea nu își da seama ca trollezi grupa mare deși ai băgat-o pe aia cu 6 apartamente. Bravo, esti bun!
E ff posibil nu exista ap tip 2A cum a zis ca rezervat :)

#34
cricovserv

cricovserv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 08.07.2008

 ApostolulAndrei, on 11 noiembrie 2017 - 20:50, said:

Pe mine încă ma mira ca lumea nu își da seama ca trollezi grupa mare deși ai băgat-o pe aia cu 6 apartamente. Bravo, esti bun!

Atasat, schema apartamentelor. Preturile reduse, nu cred sa mai fie valabile.

Attached Files



#35
snach

snach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 12.06.2017
Mda fata de ce e pe piata chiar sunt impartite ok dupa cum am zis . Eu m-am calicit am ales E dar cam regret ca nu m-am aruncat la 3 camere :) vom vedea .
Bv cricoserv ptr upload ! Dupa cum se observa nu e ca la competitori cu holuri lungi si 10-12 si are chiar casa scarii sa nu fie nevoie sa o iei pe hol , trag speranta ca holul sa aibe chiar lumina naturala si de la casa scarii si de la scara aia de urgenta .

#36
extropy

extropy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 15.11.2016
Are aer conditionat centralizat ca in occident

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate