Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Un nou Terminator in curand - producator James Cameron

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,490
  • Înscris: 30.10.2003
Well, well, well, ce avem noi aici: James Cameron, Arnold Schwarzeneger, Linda Hamilton. Posted Image Posted Image Posted Image


Actrita americana Linda Hamilton revine la franciza "Terminator", dupa ce a interpretat-o pe eroina Sarah Connor in primele doua filme ale seriei.
In noul film pe care il pregatesc Skydance si Paramount, Hamilton se va reintalni cu Arnold Schwarzenegger, care este din nou protagonist, si cu James Cameron, in calitate de producator. Cameron este si cel care a scris povestea pe care se va baza scenariul.
"Personajul lui Hamilton a reprezentat mult pentru genul feminin si pentru vedetele din filmele de actiune de atunci, insa acum faptul ca revine ca o razboinica veterana va trimite un mesaj important", a declarat Cameron, conform revistei The Hollywood Reporter, citata de EFE.
"Exista actori (barbati - n. red.) in varsta de 50 sau 60 de ani care lupta cu personajele negative (...), dar nu exista actrite de acest gen in filme", a subliniat el.
Tim Miller va fi regizorul acestei continuari.
Obiectivul este de a lansa o noua trilogie, pentru care au fost deja angajati scenaristi precum David Goyer, Charles Eglee si Josh Friedman.
Linda Hamilton si James Cameron, care erau sot si sotie la sfarsitul deceniului 1990, nu au participat la precedenta serie de filme "Terminator", lansate in 2003, 2009 si 2015.
Nu se cunosc multe detalii despre subiectul viitorului film, insa revista da asigurari ca James Cameron a scris o poveste care este o continuare directa a evenimentelor din "Terminator 2: Judgment Day".
Filmul va servi si ca o predare de stafeta unor personaje mai tinere, a declarat si Cameron.
"Incepem cautarile pentru a gasi o tanara de 18 ani, care se va afla in centrul povestirii. Ne vom juca cu timpul. Vor fi personaje din viitor si din prezent. Vor fi mai ales figuri noi, insa Arnold si Linda vor fi prezenti pentru a le indruma", a incheiat Cameron.

Link imdb fara nici o informatie  http://www.imdb.com/...f_=nm_flmg_dr_1

Tim Miller a regizat Deadpool, un film destul de apreciat. Mi-e nu mi-a placut personajul, asa ca am cam uitat cum a fost filmul.

Edited by Bursul, 21 September 2017 - 12:38.


#2
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,400
  • Înscris: 06.11.2014
In 2015 a fost un Terminator? Ca uitasem de el :))

#3
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,490
  • Înscris: 30.10.2003
Mie mi-a placut ala din 2009, puteau sa faca o continuare dupa ala.

#4
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008

View PostBursul, on 21 septembrie 2017 - 12:35, said:

"Exista actori (barbati - n. red.) in varsta de 50 sau 60 de ani care lupta cu personajele negative (...), dar nu exista actrite de acest gen in filme", a subliniat el.

Dooh.
Da si eu am uitat 100% ce s-a intimplat in ultimul Terminator (imi amintesc doar 20s din primele 5 minute) dar nu pot sa spun ca mi-a displacut.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate