Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

Achizitie masina din gama Dacia

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,367
  • Înscris: 10.09.2014
Și care e faza cu robotizata? Văd că deja apar zvonurile astea că ar pica ambreiajul repede? Chiar așa e?

#38
DannyMC

DannyMC

    Bug freak

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,992
  • Înscris: 09.05.2009
Se pare ca e intr-adevar o problema cu ambreiajul la 0.9 TCe EasyR! Avand in vedere ca la manuala ambreiajul tine mult si bine, mi se pare destul probabila varianta ca la E-R, buba sa fie la sistemul automat de actionare a acestuia!

Edited by DannyMC, 03 October 2017 - 06:15.


#39
gabrieln2016

gabrieln2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,221
  • Înscris: 04.11.2016
Pe forumul monomarca exista un topic dedicat acestei transmisii. Sunt cel putin trei useri care sustin ca deja le-a fost schimbat ambreiajul si volanta pe garantie sub 8.000-10.000 km. Acum se asteapta a se vedea daca la acestia or sa revina problemele. De asemenea mai sunt si altii care acuza trepidatii in functionare incepand de la 2.000-3.000 km. Unii zic ca sunt proaste ambreiajele, altii ca volanta este subdimensionata iar altii ca de vina este sistemul de actionare care este diferit la benzinare de cel de la Diesel. Nimeni nu are informatii exacte, in schimb toata lumea isi da cu presupusul. Eu am Easy-R pe 0,9 TCe si cel putin pana acum, nu am nici cea mai mica problema.

Edited by gabrieln2016, 03 October 2017 - 08:10.


#40
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,842
  • Înscris: 26.02.2010
Cati km ai parcurs, ca se pare ca ar aparea trepidatii si pe diesel. Sa vina iarna, sa vedem ce ne mai ofera review-uri de la utilizatori.

#41
gabrieln2016

gabrieln2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,221
  • Înscris: 04.11.2016
Putin peste 3.000 km si cei mai multi extraurban.

#42
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,842
  • Înscris: 26.02.2010
E cam putin, sa ne tii la curent cu evolutia easy-r.

#43
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
Nu aş lua cutie automată decât dacă a fost testată în timp, 5-10 ani şi s-a dovedit a fi fără probleme. Sau dacă am mulţi bani disponibili şi mi se rupe dacă trebuie schimbată cutia automată, care e considerabil mai scumpă decât cele manuale.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate