Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

iPhone X - Discuții generale

* * * - - 6 votes
  • Please log in to reply
2909 replies to this topic

#2413
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Nu am cerut sa am garantie doi ani, dar macar o luna-doua, in caz ca telefonul care mi l-au dat ar avea vreo problema. In fine, sunt increzator in produsele lor, nu ma plang 😃

#2414
dj_cristi

dj_cristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 26.01.2006
repet, iar nu citesti. exista t&c si la service-ul autorizat Apple si la Apple pe site, garantia la manopera/service este de 3 luni (cel putin in RO la noumax & istyle). Daca iphone-ul tau mai avea garantie, ti se transfera cea ramasa si aveai si acele 3 luni.

#2415
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Ce sa citesc? Au zis ca imi trimit pe mail, dar nu am primit decat factura si alte prostii.

#2416
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 29.12.2016

 boy4ever, on 10 decembrie 2018 - 12:00, said:

Nu am cerut sa am garantie doi ani, dar macar o luna-doua, in caz ca telefonul care mi l-au dat ar avea vreo problema. In fine, sunt increzator in produsele lor, nu ma plang ��

Eu am inteles ce ai fi vrut tu, insa am explicat de ce nu ar fi fost corect. La urma urmei tu ai dus un telefon fara garantie, care era pe duca, ca si dovada ca a crapat la schimbarea bateriei. O mai fi fost si uzat, dupa un an clar ca nu mai arata ca la inceput. Eu zic ca ai iesit cu mult in avantaj :)

 dj_cristi, on 10 decembrie 2018 - 12:53, said:

Daca iphone-ul tau mai avea garantie, ti se transfera cea ramasa si aveai si acele 3 luni.

Pai asta e problema, ca nu mai avea garantie, trecuse de cele 12 luni.

#2417
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
iPhone-ul meu arata perfect 100%, mereu a fost tinut cu husa si cu folie, din prima zi. In fine. Vad eu daca am iesit bine sau nu 😃

#2418
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 29.12.2016
Si al meu dupa 8 luni era ca nou. Inseamna ca ne asemanam. i6-le pe care l-am dat sotiei dupa 2 ani arata ca nou. L-a rezolvat repede :)

#2419
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
O scurta intrebare, poate putin offtopic: care este cel mai mic (dpdv al dimensiubilor) iPod care poate fi conectat la iCloud? Adica sa pot baga pe el muzica de pe telefon, luata de pe Apple Music? Masinile mele au functia de iPod, adica daca conectez telefonul la portul usb il va recuboaste ca iPod (se vede in poza atasata). Avand in vedere ca muzica din Apple Music are o calitate decenta m-am gandit ca mai bine as asculta asa decat sa downloadez de pe net si sa bag pe stickuri. De asemenea nu vreau sa folosesc X-ul, prefer sa stea ca telefon, navigatie si atat. Asasar pe ce alt device (cat mai mic) pot baga muzica de pe iPhone X? Va multumesc.

Attached Files



#2420
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,334
  • Înscris: 14.06.2006
Vad ca e doar ipod touch la Argos, cel mai ieftin e 200 de lire. Ia-l pe ala, il pui cumva in torpedou sa in cotiera sa nu se vada.

#2421
robytupa

robytupa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 30.04.2016
Cei care mai aveti iPhone X cum va merge netul? 4G-ul si Wifi-ul?
Mie pe 4G imi merge cam prost desi am incercat sa il restaurez la setarile din fabrica am updatat la ultima versiune de iOS si tot nu merge prea bine...cat scoateti in speedtest?

#2422
Teosibiu

Teosibiu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 07.06.2017
- 41MBPS Download 9 Upload pe netul de pe cartela
- 35.4 download 34.3 Upload pe Wi-Fi


#2423
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,468
  • Înscris: 07.01.2011
La 4g sta prost din cauza ca n am semnal bun in casa.

Attached Files



#2424
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,681
  • Înscris: 29.03.2010
Stau cam rău la semnal iphone-urile. Eu in casă la fel, am semnal slab, dar telefoanele cu Android au și viteză mai bună pe 4g, și calitate mai bună în apeluri, mai puține întreruperi în aceleași locuri

#2425
heerotech

heerotech

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.12.2018
Va salut, am o mica problema cu un Iphone X pe care l-am cumparat din Austria in urma cu 3 saptamani. Simptomele lui sunt urmatoarele, partea din stanga a display-ului dar doar de jos pana la jumatate nu este functionala, agata atunci cand vreau sa trag aplicatiile din stanga in dreapta iar la tastatura cand vreau sa scriu anumite butoane cum ar fi " T " sau " E " cand sunt apasate normal ele iau o comanda total diferita si anume cand apas T imi pune ER. Intrebarea mea este, display-ul sa fie problema ? S-a mai intalnit cineva cu o asemenea problema. Va multumesc !

#2426
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,468
  • Înscris: 07.01.2011
Garantie si ti l schimba,nu mai sta pe ganduri.

#2427
heerotech

heerotech

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.12.2018
Da stiu, la asta m-am gandit pt ca inca mai are garantie pana la sfarsitul lui august anul viitor, dar cum l-am cumparat la mana a doua nu mi-am dat seama la inceput dar este water damaged pentru ca am verificat sim tray-ul si are acel punct rosu, iar cand am fost la service pt schimbare cei de acolo l-au refuzat fix pe acest motiv. Iar acum nu stiu ce sa fac.

#2428
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,468
  • Înscris: 07.01.2011
Dupa 2-3 zile in care am tot analizat daca sa trec la xs sau sa schimb tabara la note 9,m am hotarat (sper) sa mai raman cu x ul o perioada( cateva luni sper),asadar ce incarcator sa cumpar pentru o incarcare mai rapida?de ipad?
In cat timp vi se incarca?de la 20 la 100 se incarca in 2.5 ore cred,innebunesc langa el.

#2429
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Pai il incarci noaptea. Nu dormi mai mult de 2,5 ore? Parca toti va laudati ca tine lejer o zi.

#2430
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,681
  • Înscris: 29.03.2010
Poate că îl încarcă și în timpul zilei :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate