Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Numere de inmatriculare motociclete

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,259
  • Înscris: 24.01.2008
Mira-m-as sa plece ala cu motocicleta respectiva in Ungaria si mai departe, spre vest.  E vorba de clasa motocicletei.

#20
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Ok. Era ideea de a fi vazut (numarul) de catre diverse camere...de viniete, de securitate etc. Adica respectivul sa fie identificabil cumva. Asa ar fi normal.

#21
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Nu mai pot edita primul mesaj dar tin sa adaug ca nu ii critic pe toti motociclistii, ca si in alte categorii nu exista padure fara uscaturi.
Nu am nimic impotriva celor care se simt bine cu niste combinatii de litere particularizate pentru care au si dat bani. Am vazut: B@@KKR,  SEF, BOS, SIR, XXX,...... e treba lor, numerele lor.
Ma deranjeaza numai intentia de a impiedica citirea nr de inmatriculare.

#22
Digynykraf

Digynykraf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 28.02.2016

View Postbusiness11, on 13 septembrie 2017 - 13:15, said:

De ce este permis asa ceva, pentru ca Politia nu face nimic sau mai bine zis legiile sunt prea usoare. Daca s-ar oferi amenzi de 1.000RON pentru asa ceva, sa vezi cum nimeni nu ar mai monta numerele gresit. Si nimeni nu imi poate spune ca nu are unde sa o monteze altundeva pentru ca isi cumpara suport pentru numar si il monteaza vertical, easy si posibil.


Crezi tu.

Am vazut cum i-a fost aplicata amenda unui motociclist pentru ca nu avea suport omologat.
Suportul era un suport normal, (nu ascuns, nu tip clapeta) dar era un pic mai ridicat, ~ unghi de 45grade.


Personal mi s-a parut o sanctiune exagerata, dar na, la cat de usor e sa depasesti limita de viteza pe motor... cumva se echilibreaza.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate