Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Telefon 2400 lei

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Ciups

Ciups

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 16.07.2016
Ce conteaza ca are 2gb la ram si procesor cu 4 nuclee daca se misca ireprosabil?Nu are nevoie de mai mult.Partea cu ecranul ma da putin inapoi si pe mine.

#20
catalin11catalin

catalin11catalin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,746
  • Înscris: 14.06.2015
Personal folosesc un iphone 6 (am 7 dar sta in sertar din diverse motive) iar sotia are s8.

Iphone-ul 6 e muuult mai usor de folosit. Merge fluent si acuma la 2 ani sau cat o fi de la lansare.

Andoidul e mult mai greu de utilizat. Sunt obiectiv fiindca imi permit sa imi cumpar orice telefon vreau.

#21
farausername

farausername

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,661
  • Înscris: 04.01.2017
Si eu am un telefon care are 3 ani, quadcore cu 3Gb ram,  merge impecabil nu a avut vreodata vreun bug! La fel un android tot de 3 ani, si ala merge ca in prima zi! Dar sa dai 500 de euro la sfarsitul lui 2017 pe 2Gb de ram si sa visezi ca peste 3 ani va functiona impecabil e utopie chiar si la maru' incomplet!

Edited by farausername, 13 September 2017 - 22:00.


#22
catalin11catalin

catalin11catalin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,746
  • Înscris: 14.06.2015
La iphone nu conteaza ramul.
Intre iphone 6 si 7 sunt 2 ani diferenta dar 0 diferente la utilzare cotidiana. Stiu fiindca le am pe amandoua.

#23
Nea_Voicu

Nea_Voicu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 29.01.2014

View Postcatalin11catalin, on 14 septembrie 2017 - 10:46, said:

La iphone nu conteaza ramul.
Intre iphone 6 si 7 sunt 2 ani diferenta dar 0 diferente la utilzare cotidiana. Stiu fiindca le am pe amandoua.
Nu este diferenta intre iPhone 6 si 7, dar sunt diferente intre versiunile anterioare (4 si 5), (5 si 6). Se vedea in deschiderea aplicatiilor.
Ca sistem de operare au stat mereu foarte bine, calitate a materialelor la fel, n-ai ce sa le reprosezi. Pretul un pic, sau un pic mai mult cam piperat. Am folosit iPhone de la 3GS pana la SE, in paralel cu telefoane cu Android si Windows Phone (mai rar ce-i drept). Daca ar fi sa aleg, as alege iPhone la orice ora, dar pretul ma cam da inapoi...

Edited by Nea_Voicu, 14 September 2017 - 12:12.


#24
catalin11catalin

catalin11catalin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,746
  • Înscris: 14.06.2015
Sotia are s8, as putea trece oricand la S8 dar iphone-ul este mult mai usor de folosit.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate