Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Boxe Logitech, calitate proastă sau ghinion?

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Anon9

Anon9

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 05.08.2016
Aceeași priză am folosit-o pentru router, laptop-uri, calculatoare, diverse boxe, și de proastă calitate câteodată, și multe alte lucruri, n-am pățit niciodată să mi se ardă sau strice ceva, până cu boxele astea, și de două ori consecutiv încă... Nu esclud să fie de la priză, dar nici nu prea cred.

#20
Far_

Far_

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.09.2017

View PostAnon9, on 12 septembrie 2017 - 10:45, said:

Le-am dus azi de unde le-am luat, mi-au spus că nu îmi pot da altele pentru că deja mi le-au schimbat data trecută. În rest nu au avut probleme, o să le trimită azi la service și în câteva zile pot merge după ele. Ce să zic, sper să nu mai aibă probleme după...

Returnarea produsului direct la Logitech nu cred că o mai pot face, probabil au făcut-o cei de la magazin deja.
Atât cât ai o factură si un SN pe boxe poti să faci RMA, ei de fiecare dată iți dau în schimb boxe noi.

Edited by Far_, 12 September 2017 - 19:12.


#21
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008

View PostAnon9, on 12 septembrie 2017 - 12:18, said:

Aceeași priză am folosit-o pentru router, laptop-uri, calculatoare, diverse boxe, și de proastă calitate câteodată, și multe alte lucruri, n-am pățit niciodată să mi se ardă sau strice ceva, până cu boxele astea, și de două ori consecutiv încă... Nu esclud să fie de la priză, dar nici nu prea cred.
ia un multimetru si vezi cat ai acolo la priza. teoretic daca aveai prea mult, se ardeau si alte chestii, nu doar sistemul audio.

totusi, in ultima vreme calitatea a scazut cam peste tot. asa ca nu m-ar mira sa fie si la logitech.

PS: 300 lei pe un sistem 5.1 nu e chiar mult. totusi nu ar trebui sa se arda Posted Image

poti cere banii inapoi si sa-ti iei un sistem 2.1 mult mai bun in banii aia.

Edited by shmu, 13 September 2017 - 09:13.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate