Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Urme husa otterbox

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
costyy23

costyy23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.03.2014
Salutare, recent am cumparat un iphone se second hand si am observat niste urme in jur la difuzorul de sus si in partea de jos de langa butonul home, cat si pe butonul home. Ele par ar fi de la husa otterbox in care a fost folosit telefonul pentru un timp indelungat, vreun sfat pentru inlaturarea lor?
Poze: https://m.imgur.com/gallery/bsmvL

#2
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,800
  • Înscris: 13.07.2011
trebuie frecat bine de tot, ori incerci cu solutie pentru spalat geamuri si o carpa sa freci bine. Daca nu iese trebuie polishat ecranul. Exista o pasta care ii readuce stralucirea si indeparteaza si urmele de genul.

#3
costyy23

costyy23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.03.2014
Am cumparat alcool izopropilic cred ca de 99,8% da nu stiu cum ar trebui sa frec in asa fel incat sa se duca...problema ii ca nu ii ars sau ceva ii in relief pata

#4
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,800
  • Înscris: 13.07.2011
in relief fiind inseamna ca sunt urme de adeziv ceva banuiesc, si daca freci tot nu se duce?  Sa nu fi intrat adezivul respectiv in materialul telefonului si poate s-a imprimat.

#5
costyy23

costyy23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.03.2014
Da nu ii adeziv era o husa otterbox gen lifeproof de plastic cu exterior de cauciuc, ca un fel de cutie, si nu era lipit, numa ca plasticul sa fi lasat urme de mizerie cum o fi stat prin buzunar, daca e nevoie mai pot trimite poze

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate