Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Suspend temporar la cerere cu posibilitate de prelungire

* * * * - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
65 replies to this topic

#37
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005
E grava situatia cu Poiana daca a ajuns ca un drog si userii se simt nevoiti sa isi suspende contul temporar ca sa isi revina putin. Sau poate e grav cu userii, nu cu Poiana.
O sa fac o proba, sa vedem daca forumul asta te face dependent, nu o sa mai intru pina la 1.03 anul curent sa vedem , mor ?

#38
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View Postlil debul, on 10 februarie 2018 - 04:19, said:

E grava situatia cu Poiana daca a ajuns ca un drog


adica lanul de porumb e de vina ca intra mistretul in el ?

#39
babarzotea

babarzotea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,247
  • Înscris: 10.08.2017
Bineînţeles că lanul e de vină. E ca şi când laşi copiii să vină la droguri sau la dulciuri.
Cu alte cuvinte ce caută un lan de porumb (ecosistem antropizat) în arealul biologic (natural) de viaţă al mistreţului?

Sau ca şi cum ai spune ce caută sistemul solar în calea unui satelit artificial american sau sovietic?

Poiana a devenit o arie de răfuire politică şi personală a diferiţilor protagonişti şi fanatici.

Nu poţi face un subiect acolo că sar ca lighioanele din toate părţile cu mesaje copiate de colo colo repetând una şi aceeaşi.

Acolo dacă fac de ex un topic unde cer păreri despre intenţia UE de a da finanţare mare ptr implementarea structurilor şi tehnologiei blockchain sar ăia cu mesaje despre Dragnea sau Iohannis sau PSD, adică nici nu au legătură.

De fapt oameni care se uită toată ziua la Digi 24 Antena 3, B1, Realitatea, Romania TV sau ascultă prostii pe la radio in maşină şi pe feisbuc ştiri false şi apoi intră acolo şi înjură. Zici ceva si ăia întreabă de vârstă sau de numărul de la pantof. Mulţi fumători poate.
Cred că sunt şi oameni de prin servicii secrete pe acolo.

Am găsit tot felul de ciudaţi acolo, unul îmi spunea că mă plăteşte cu bitcoin ca să nu mai scriu, tot el dupaia a dat-o la intoarcere spunând că el de fapt e de prin structuri speciale şi că aduce mascaţii să mă salte că fac propagandă sovietică că a mai prin pe unul care spunea că face bombe pe forum.  Dupaia a vorbit să fie şters acel topic ca să nu se poată vedea mesajele.

Deci care discuţii unde să-ţi îmbogăţeşti cunoştinţele poţi avea cu aşa ceva?
Cred că unii sunt obsedaţi.

Edited by babarzotea, 14 February 2018 - 16:36.


#40
babarzotea

babarzotea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,247
  • Înscris: 10.08.2017
De fapt omul respectiv spunea că mă plăteşte cu bitcoin dacă scriu "dragnea e hoţ" sau ceva de genul. I-am propus plata inainte ştiind că e doar o aiureală, a refuzat evident.
Apoi a spus că e de prin ceva structuri, şi ca să-mi arate că intradevăr are ceva acces mi-a spus din ce localitate scriu.

#41
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
help
am nevoie de un suspend luni (15-07-2019).

#42
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
acu ce sa mai zic, nu mai e nevoie.

#43
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,332
  • Înscris: 14.06.2006

View Postarg, on 18 iulie 2019 - 06:49, said:

am uitat userul logat pe un calculator
Alta data da si tu un mesaj privat unui moderator. Io te-as fi suspendat :)

#44
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
:)

#45
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,463
  • Înscris: 15.06.2007
Eu am alta idee: daca calci pe bec in poiana de exemplu, ca si eu acolo mi-am furat-o cel mai des , desi nu ma bag acolo intentionat, uneori doar pentru ca un subiect de aiurea pe care il urmsresc cand este deschis in dezbateri sa zicem, ajunge sa fie mutat in poiana..
Mie mi s-ar parea mai corect ca daca cineva este sanctionat pe o arie, sa aibe accesul limitat doar la acea arie.

Edited by tfmercedez, 18 July 2019 - 07:16.


#46
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
s-a discutat. e greu de implementat.

dar eu as fi un pic mai rau ti-as suspenda doar dereptul de a posta. sau ti-as da 1 post pe ora.

Edited by arg, 18 July 2019 - 08:06.


#47
radu2014

radu2014

    Settling down

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,484
  • Înscris: 04.10.2007
Valeau, nu! Daca-l suspenda, cine mai pune poze cu bunaciuni pe SL?

:😁

#48
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
lasa ca le aduna si pune pe toate o data...

#49
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,013
  • Înscris: 04.09.2018
mercedez, ideea ta a mai fost discutata si inainte sa propun si eu asta la feedback mai acum cateva zile (nu stiam ca s-a mai pus problema), s-a dat un raspuns si de ce, e greu de implementat pe site, regulile sunt generale si deci sunt valabile ptr tot forumul, s-ar putea abuza de suspendul diferentiat, asa ca aia este, ramane asa se pare.

#50
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,013
  • Înscris: 04.09.2018
E problema daca nu se pot abtine unii sa butoneze aici, e dependenta si trebuie rezolvata cumva, chiar nu se pot abtine ! E usor de spus "chiar nu poti ?", daca eu sau altul poate, nu insa si cei predispusi la dependente. Solutia nu este neaparat suspend la cerere.
Solutia e sa rezolve dependenta.
Merge si aceasta solutie, dar mai bine sa ne debarasam de dependente.
O alta solutie este sa dam userul unui prieten, sa schimbe mail si pass si sa nu il dea pana la expirarea perioadei dorite de noi.

#51
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
special pentru tine ar trebui implementata regula cu un maxim 140 caractere intr-un post.

#52
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,013
  • Înscris: 04.09.2018
Nu poti limita un om care are ceva de spus, asta faceau comunistii. Fiecare, unu are mai mult, altu mai putin de zis, depinde si de subiect. Am zis ptr ca unii au zis ca, cum de nu se pot abtine. Cealalta era parerea despre cum se mai poate rezolva problema, dat la un amic mail si pas, acuma fiecare face cum vrea, evident. Daca se poarta suspend la cerere, este f okey.
Insa totusi  nu am inteles ceva, daca omu nu se abtine, ce il opreste sa faca alt user ? De ce neaparat ar trebui fix pe ala sa il foloseasca ?!

#53
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
tu scri mult pentru ca te repeti.

#54
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,013
  • Înscris: 04.09.2018
M-am repetat odata la un topic, acum cateva zile, ca ideea era una, ei vb de altceva.

Edited by MinettoMatoi, 18 July 2019 - 21:11.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate