Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Achizitionare monitor

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,857
  • Înscris: 25.01.2002
Eu am un acer cu 3 margini subtiri si cea de jos mai groasa. Nici macar nu o observ...

#20
Andreiutz212

Andreiutz212

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 06.04.2015

View PosttEo, on 09 septembrie 2017 - 18:39, said:

Eu am un acer cu 3 margini subtiri si cea de jos mai groasa. Nici macar nu o observ...
Poti da un link?

#21
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,857
  • Înscris: 25.01.2002
acer R271

luat din altex, la "oferta", pe la vreo mie de lei

ce voiam insa sa zic in postul de dinainte e ca atunci cind te uiti ÎN monitor, nu te mai uiti si la baza lui mai groasa. asta, indiferent de model.

#22
Andreiutz212

Andreiutz212

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 06.04.2015
Nu ma hotaresc ce sa aleg intre acestea:

TN: LG 24GM79G & LG 24GM77
IPS: LG 24MP59G,  LG 24MP68VQ, ASUS VZ249Q, PHILIPS 243S7EYMB, ASUS BE249QLB & PHILIPS 241B7QUPEB

Cam care ar fi ordinea acestora de la cel mai bun la cel mai slab dupa parerea voastra? Stiu ca am combinat TN cu IPS dar totusi nu stiu ce sa fac, astept si parerea voastra. Sau cum am mai zis daca aveti alte sugestii, dar sa fie exacte cum am dat eu mai sus.

P.S. Acest LG 24MP88HV am inteles ca are prinderea monitorului de stativ foarte proasta si se misca si cand te asezi la calculator. Ma gandesc sa nu ma risc pentru ca am vazut si niste clipuri pe youtube.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate