Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Avem nevoie de femei

* * * * - 6 votes
  • Please log in to reply
198 replies to this topic

#19
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,492
  • Înscris: 19.04.2009
Toma ai rămas fără harem?

#20
g_force

g_force

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,307
  • Înscris: 03.08.2004

View Postvanitty, on 06 septembrie 2017 - 19:13, said:

proaspat absolvent de poiana cauta domnisoara pe masura Posted Image

Se asteapta provincia Posted Image

[ https://calculatedbravery.files.wordpress.com/2014/01/nerd.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ai uitat sa rogi seriozitate! :)

#21
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007

View Postred46, on 06 septembrie 2017 - 19:22, said:

Să fie în bafta lor!
A început să mă amuze tot ce înseamnă poiana decând cu incidentul de la Odorheiu Secuiesc când din oră în oră se găsea câte un plictisit să facă topic special.  Majoritatea sunt o turmă de oi, fără supărare. "Masculii adevărați" sau cei care vor să schimbe ceva în țara asta schimbă prin fapte, nu prin trolleala pe forumuri.

Mă amuză cum încearcă ei să discute tot felul de probleme şi cum găsesc soluții pentru orice tâmpenie. Vin şi cu tutoriale apoi.. foarte interesant Posted Image

Şi să dea dracu să fii tu gică contra că işti un scandal acolo..

Am avut şi eu un topic sau două pe acolo, apoi mi-a părut rău ca mi-am pierdut timpul aiurea.
E un spectacol, un caleidoscop, un curcubeu uman.

#22
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Avem nevoie ....avem nevoie

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ue3uiDuG_j4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#23
silviannetw

silviannetw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 31.05.2015
Interesant topicul, suna alarmist! Deja vorbim de...nevoi? Cred ca adevarul este la mijloc...misoginismul si proasta crestere au descurajat incercarea de a posta pe forum a doamnelor sau domnisoarelor. De altfel, vor drepturi egale cu ale noastre....ceea ce ar determina sa le mai taiem cateva dintre acestea! Glumeam! Totodata am avut deosebita placere sa cunosc caractere frumoase feminine pe acest forum. M-am simtit mandru intre postarile danselor. Respect si incredere!

#24
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,427
  • Înscris: 29.04.2008
Să nu se supere doamnele, dar în loc de femei eu aș prefera pisici.















Pentru calmare.

#25
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
eu vreau doar psd-iste. altfel o sa cred ca sunt boti(boate) sau securiste.

#26
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,015
  • Înscris: 02.11.2009
Eu as prefera femei interesante atat la interior cat si la exterior care sa poate iubi neconditionat un barbat si pe deasupra sa mai fie si completamente oneste, proasta gluma, stiu...

#27
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007

View Post41ex, on 06 septembrie 2017 - 19:39, said:

eu vreau doar psd-iste. altfel o sa cred ca sunt boti(boate) sau securiste.
Faceti si voi cu randul.

#28
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View Postdjl, on 06 septembrie 2017 - 19:21, said:

Persoane de sex feminin sunt multe, dar cele care să nu fie banale (d.p.d.v. al pasiunilor, gândirii, simţirilor) precum majoritatea sunt puţin  Posted Image


Hai boss, toate femeile se simt speciale si sunt unice, chiar tu trebuie sa le spui asta ca sa se simta bine in prezenta ta... asta pana le arzi (faci gratar) Posted Image

#29
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,111
  • Înscris: 30.04.2007

View PostMembruAnonim, on 06 septembrie 2017 - 19:06, said:

Cand va cresc coaie intre picioare, poate revenim sa ne jucam cu voi.
ca tot zisesi de ele .. eu le am ca 2 diamante ... nu de tari, ci de mici .. se poate face ceva?

si un raspuns la intrebarea din titlu ... indubitabil ca da, cine n-are, ori e homo, ori n-are acvariu ..

Edited by r_murphy, 06 September 2017 - 19:49.


#30
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postr_murphy, on 06 septembrie 2017 - 19:47, said:

ca tot zisesi de ele .. eu le am ca 2 diamante ... nu de tari, ci de mici .. se poate face ceva?

Nu cred ca le ai mai mici ca Gingis care i a dat like moderatorului care m a pedepsit! Posted Image Si mai e si militar, mai! Posted Image

Edited by MembruAnonim, 06 September 2017 - 19:49.


#31
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Se apropie cumva vreo sentinta pentru Udrea, de apeleaza tomaso la sustinerea sexului slab? :)

#32
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,554
  • Înscris: 13.06.2004
O fi fiecare specială în felul ei, dar majoritatea sunt pasionate de emisiuni tv de 2 bani, muzică la modă, mall-uri, prinţese, chestii banale, îşi doresc maşină, aşa că...

#33
radu2014

radu2014

    Settling down

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,484
  • Înscris: 04.10.2007

View Postsilviannetw, on 06 septembrie 2017 - 19:36, said:

Interesant topicul, suna alarmist! Deja vorbim de...nevoi? Cred ca adevarul este la mijloc...misoginismul si proasta crestere au descurajat incercarea de a posta pe forum a doamnelor sau domnisoarelor. De altfel, vor drepturi egale cu ale noastre....ceea ce ar determina sa le mai taiem cateva dintre acestea! Glumeam! Totodata am avut deosebita placere sa cunosc caractere frumoase feminine pe acest forum. M-am simtit mandru intre postarile danselor. Respect si incredere!
Domnu, asta-i arie rezervata exclusiv femeilor.
Noi ce cautam pe aici?

#34
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postdjl, on 06 septembrie 2017 - 19:54, said:

O fi fiecare specială în felul ei, dar majoritatea sunt pasionate de emisiuni tv de 2 bani, muzică la modă, mall-uri, prinţese, chestii banale, îşi doresc maşină, aşa că...

Daaaa, si unele mai sunt si mici de statura. Niste nerusinate, zau! :lol:

#35
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View PostHamdoulillah, on 06 septembrie 2017 - 19:27, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/yLDsHQcAakA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
"Bai! Decat sa-ti fie rau, mai bine sa-ti fie bine!"  zice Bobonete. Posted Image

#36
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

View Posttomaso, on 06 septembrie 2017 - 19:01, said:

În Poiana lui Iocan.

Deci:
Discuțiile despre politică și subiecte arzătoare se fac cu un consum nervos ieșit din comun.

Iar prezența femeilor este benefică, pentru că ne calmează.
De aceea, fac apel  către suflete deschise și caritabile să ne viziteze în Poiană,  unde se resimte lipsa gingășiei și a drăgălășeniei feminine.

Sicer, noi, masculii, încercăm să ne mai mângâiem între noi atunci când ne rănim în lupte pe redutele polemicii, dar parcă, totuși, nu-i ca mângâierea virtuală a unei mâini făcute pentru a mângâia.   Mâna noastră este, cum să spun ca să nu sune ca dracu', este făcută pentru a ține coarnele plugului, ciocanul, mistria, trăgaciul, berea și alte chestii pur bărbătești.   Nu se compară.

So, dragele noastre,  veniți pe aria unde sălășluiesc bărbații adevărați și duri.   Este nevoie de voi!
Puteți începe dând click pe link-ul din capul topicului.  Vă invităm la o cafeluță, la un suc, la o vorbă pe la noi  prin cafenea.

Pa, vă pup și vă așteptăm cu drag!   Posted Image

Imi place cum gandesti. Sa aduci si tinerele (sub 22 de ani).

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate