Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online

Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...
 info schimbare buletin sectorul 4

Aplicație nivel scazut baterie

Importul de cod extern avantaje v...

Alegere sistem usi glisante\...
 Am primit credit in avans desi op...

Restituire prima casco dupa instr...

3 ani dobanda fixa vs 5 ani fixa?

Sfaturi recuperare cont facebook
 Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408

Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

iPhone 6s problema baterie

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

izometric

izometric

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postbusiness11, on 04 septembrie 2017 - 13:54, said:

adica 45eur pentru un aftermarket care dupa 6 luni este praf. Nu mai bine cu piese originale, dar plateste dublu si il duce inca 2-3 ani.

Nu. Cel mai bine cu ifixit.com + DIY. Esti cel mai aproape de treaba "originala".

Attached Files

Edited by izometric, 15 September 2017 - 17:41.

gigi_4476

gigi_4476

Senior Member

View Postgigi_4476, on 03 septembrie 2017 - 15:37, said:

I-am schimbat acumulatorul, deși actualul nu avea mai mult de 2 luni, tlf fiind schimbat pe asigurare. Acumulator Nohon, Li-polimer, capacitate 2060mAh, 22$ pe AliExpress, a venit în două săptămâni de la comandă la posta vamală.Attachment IMG_0674.JPGAttachment IMG_0675.JPG
deși o sa sara @izometric de c... în sus, pot spune ca sunt f mulțumit de acumulatorul Nohon, efectiv nu mai am treaba cu încărcătorul auto sau alt încărcător pe timpul zilei pt ca nu îmi mai trebuie, ma tine bateria pe tot parcursul zilei, utilizare mult peste medie... . Sunt cele mai scumpe de pe Aliexpress(cele mai ieftine pleacă de la 5$, Nohon costa ~25$, deci cam la fel ca iFixit-ul lui @izometric):https://www.aliexpre...14-6be808de7109

pity

pity

Active Member

• Grup: Members
De cand am iPhone-ul meu cel 6s, ma framanta o intrebare, la care poate gasesc un raspuns de la voi: cum "conving" telefonul sa ramana in "Modul consum redus", indiferent de procentul de incarcare a bateriei. Imediat ce il incarc peste 80%, modul acesta e decuplat automat si nu il pot activa decat manual, din setari.
Ma asteptam ca aparitia de noi versiuni ale iOS sa rezolve si acest neajuns.

Multumesc

ZooMl3sS

ZooMl3sS

Apple User

Ei dupa parerea mea o iau pe considerentul ca bateria fiind peste 80% incarcata nu mai ai nevoie de modul de consum redus.

blisteringdejeu

blisteringdejeu

Member

Incercati bateriile Vonuo....cititi despre ele si trageti concluzia!! Eu am considerat ca merita, beneficiez de garantie 1an plus ca au certificate de calitate, nu se compara cu clonele gasite pe piata! Am inlocuit-o ieri, 6s-ul meu functioneaza fara lag-uri, acesta a fost primul motiv pt care am inlocuit-o(se misca execrabil)! Nu mai vb de faptul ca am butonat bine telefonul, abia a scazut la 82%, din 99%! Succes!

caesarB

caesarB

Junior Member

si eu am probleme cu bateria. detin telefonul de un an jumatate si il tin mai mult la incarcat decat pe bateria lui.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate