Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Joc Drone

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 

Script anunturi auto

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
hardbite10

hardbite10

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 18.08.2017
Buna seara, caut un script stabil pentru dezvoltarea unui site de anunturi auto pe stilul celor de la autovit sau mobile.de.
Ma puteti ajuta cu ceva sugestii?
De preferat este sa ofere si aplicatie Android, IOS interconectata cu site-ul.
Multumesc anticipat!

#2
Hondarul_21

Hondarul_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 990
  • Înscris: 20.10.2010
fara suparare,dar tu practic vrei sa inventezi ceva despre care nu stii nimic.

atat autovit cat si mobile sunt facute pe templeateuri proprii.

script gen marketplace gasesti cacalau pe internet la diferite preturi dar sunt varza toate.

#3
hardbite10

hardbite10

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 18.08.2017
Sunt constient ca, autovit cat si mobile sunt realizate pe script-uri home made. Ideea era alta... caut sa cumpar ceva asemanator. Totul clar?

Am gasit ceva asemanator pe flynax.com, insa nu stiu cat este de bun, ma poate ajuta cineva cu o sugestie?

Edited by hardbite10, 04 September 2017 - 01:45.


#4
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,818
  • Înscris: 13.07.2011

View Posthardbite10, on 04 septembrie 2017 - 01:48, said:

Sunt constient ca, autovit cat si mobile sunt realizate pe script-uri home made. Ideea era alta... caut sa cumpar ceva asemanator. Totul clar?

Am gasit ceva asemanator pe flynax.com, insa nu stiu cat este de bun, ma poate ajuta cineva cu o sugestie?

flynax este american nu stiu cat de dezvoltat este in Europa, important este sa ai support mai ales daca esti o "firma" cu buget scazut. Supportul se plateste la flynax, iar softul + plugin + template la fel.

Site-urile de automobile sunt facute pe scripturi proprii, ceea ce si recomand deoarece scripturile care le gasesti pe internet nu sunt foarte dezvoltate iar supportul lasa de dorit. Daca ai bani de investit, atunci script propriu clar.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate