Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @fiuny!

Ghiocei - nu mai infloresc

Laowa 10mm F/2.8 pentru FF

Daca imi fac casa cu fosa, cat co...
 Navigatie Octavia 3

Cum obtin reducere la Bolt? Sau e...

Garantie reciclabile, monopolizata?

Suport auto biciclete
 A murit Vasile Diba 1954-2024

A postat pe tiktok o varianta cu ...

Sfat curațare TEI

Shell script pentru 3 update-uri ...
 Pareri plita cu inductie cu hota ...

"Incident" in mall

Credit si avans cu plata cash - l...

alternativa pentru artelac night ...

Nou la U.P.C.: Din data de 01.09.2017 a intrat în grilă Fight Box S.D, la poziția 215, în pachetul Sport.

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

Silviudeep

Silviudeep

Active Member

• Grup: Members
Un post premium de sport =))))))))))))))))

ronuquet

ronuquet

Guru Member

• Grup: Senior Members

View PostSilviudeep, on 03 septembrie 2017 - 23:29, said:

Poftim? Exprima-te, aici nu suntem pe messenger.

Si da, e premium, nu are reclame si are un continut foarte interesant, unic fata de restul posturilor de sport care difuzeaza in mare parte fotbal. ;)

cristinel07

cristinel07

#MM93

View PostSilviudeep, on 03 septembrie 2017 - 23:29, said:

Posted Image Posted Image Posted Image Pentru UPC orice program de sport este de nivelul "premium". :)

Silviudeep

Silviudeep

Active Member

View Postronuquet, on 03 septembrie 2017 - 23:32, said:

Poftim? Exprima-te, aici nu suntem pe messenger.

Si da, e premium, nu are reclame si are un continut foarte interesant, unic fata de restul posturilor de sport care difuzeaza in mare parte fotbal. Posted Image

Ce nu ai inteles? :))))) In afara de tine si inca 10, nu cred ca se mai uita nimeni. Ceilalti sunt ocupati cu competitii de astea obscure UCL, UEL, Fotbal din campionate slabe gen: Italia, UK, Spania...Tenis (grand slamuri, ATP tour samd), Handbal, diverse meciuri de box...:))))

paulvv

paulvv

Junior Member

View Postronuquet, on 03 septembrie 2017 - 21:23, said:

Tocmai ce am aflat ca chiar exista varianta SD a postului FightBox. Postul nu are la sigla HD. Noi il avem clar downscalat.
Atasez o poza, cu macroblocuri dar se vede clar ca nu scrie HD in sigla.
Are acelasi program cu varianta HD.
Ciudat e si faptul ca desi la tv vedem postul downscalat cu sigla HD, pe site-ul UPC, in cadrul pachetului Sport, apare sigla postului SD, identica cu cea din poza postata de tine.

ronuquet

ronuquet

Guru Member

Pe FightBox acum e eveniment live - TATNEFT CUP, iar acum joaca Cristian Ristea contra unui rus.

http://www.fightboxl...nels/8/fightbox

Edited by ronuquet, 06 September 2017 - 19:18.

a_d_y

a_d_y

Hobby Telecom & Mass Media

Am introdus un nou canal în pachetul Sport de la UPC: pe Golf Channel vezi în HD transmisiuni live şi înregistrate de la cele mai tari turnee de golf din lume: US PGA Tour, European Tour, Ryder Cup sau President’s Cup. Eşti la curent cu toate noutăţile din lumea golfului, te delectezi cu emisiuni de lifestyle şi urmăreşti talk show-uri în exclusivitate cu personalităţi de marcă.

Golf Channel se vede doar la UPC, pe poziţia 191 în grilă, şi este disponibil tuturor clienţilor serviciului de televiziune digitală care şi-au activat extraopţiunea Sport

de pe facebook

Edited by a_d_y, 20 October 2017 - 16:21.

ronuquet

ronuquet

Guru Member

Va rog frumos ca toata lumea care chiar e interesata de posturi noi HD si CERUTE sa comenteze la postare ca atare. Eu personal am dat si telefon pe tema asta si m-am luat de ei. Posted Image

Edited by ronuquet, 20 October 2017 - 16:33.

KLM2009

KLM2009

The Punish3r

• Grup: Moderators

View Postronuquet, on 20 octombrie 2017 - 16:29, said:

Va rog frumos ca toata lumea care chiar e interesata de posturi noi HD si CERUTE sa comenteze la postare ca atare. Eu personal am dat si telefon pe tema asta si m-am luat de ei. Posted Image
Așa și trebuie. Aici pe forum degeaba cerem. Nu are nici un rost.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate