Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Animax (block-ul de anime de pe A1)

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
tvrl1989

tvrl1989

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 06.08.2013
A existat vreodată Animax în România ca block de anime pe Antena 1, înainte ca el să se lanseze prin iulie 2007? A avut vreodata contract Antena cu Sony Pictures?
Văzusem un videoclip cu Rurouni Kenshin, ce avea sigla de la Antena1 (aia din 1999) în stânga și cea de la Animax (aia de la lansarea în Japonia până prin 2006) în dreapta.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Q8xhZg1RZtI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Ymgb6GLvS3E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Sunt false clipurile, însă da, a fost un bloc, duminică dimineața pe la 10:00.

#3
tvrl1989

tvrl1989

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 06.08.2013
Știu și eu că sunt false (remastered), dar mă întrebam daca chiar exista un block d-ăsta până în 2007 (transformarea A+ în Animax)...

#4
tvrl1989

tvrl1989

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 06.08.2013
Dă-mă naiba... Mă uitam la niște programe Antena 1 din 2007, și văd că pe lângă Animax, mai exista și block-ul Jetix... wtf?

#5
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004
A fost, sigur imi aduc aminte de Batusai :) si mumia aia cu care se dusmanea. Mai era ceva cu Jackie Chan, cautau ceva pietre magice ...

#6
Insomniac14

Insomniac14

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 07.04.2018
Nu sunt false, ci remastered. Fake-ul e diferit de remastered. Și eu am făcut un remastered, dar nu se consideră fake. Fake-urile sunt fanmade-uri.

Revenind la discuție. Chiar s-a difuzat blocul de programe Animax. Potrivit Wikipedia, era în perioada 2003-2007 și folosea ID-uri asemănătoare cu cele de pe Animax Japonia ;)

#7
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,937
  • Înscris: 18.09.2008
A fost si un bloc Jetix, dar parca si pe prima au fost desene de pe Jetix.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate