Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

BUNDESLIGA va fi la DOLCE SPORT, odată cu rebranding-ul?

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017
Am observat că atât în știrile cu prezentator, cât și în cele fără, sunt materiale cu rezultatele etapei din BUNDESLIGA cu imagini din 4 meciuri. Nu apar mențiuni precum Sursa: YOUTUBE, alt canal TV! Dacă l-ar difuza alt canal TV (EUROSPORT, DIGI), DOLCE nu ar crea materiale pe această temă, cu nu prezintă informații despre campinatul din Franța sau Italia. Cred că vor oferi informații legate de BUNDESLIGA odată cu rebranding-ul în TELEKOM. Poate că vor mai veni și cu alte vești?? Ce spuneți legat de acest lucru???

#2
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,044
  • Înscris: 20.06.2009
Nimic...

P.S. Ba da, ar fi ceva de spus: care-i rostul acestui topic? Să se discute discuții...???

#3
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,827
  • Înscris: 07.07.2009

View PostCOS_TUG, on 28 august 2017 - 11:34, said:

Am observat că atât în știrile cu prezentator, cât și în cele fără, sunt materiale cu rezultatele etapei din BUNDESLIGA cu imagini din 4 meciuri. Nu apar mențiuni precum Sursa: YOUTUBE, alt canal TV! Dacă l-ar difuza alt canal TV (EUROSPORT, DIGI), DOLCE nu ar crea materiale pe această temă, cu nu prezintă informații despre campinatul din Franța sau Italia. Cred că vor oferi informații legate de BUNDESLIGA odată cu rebranding-ul în TELEKOM. Poate că vor mai veni și cu alte vești?? Ce spuneți legat de acest lucru???
Nu au luat și nici nu vor lua Bundesliga. Punct.

#4
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017

View PostKalman2007, on 28 august 2017 - 12:52, said:

Nu au luat și nici nu vor lua Bundesliga. Punct.

Ce te face sa fii asa de sigur? Eu am lansat o informatie perfect adevarata (o puteti verifica) ce te duce cu gandul la faptul ca vor difuza meciuri. Poate ca vor sa ne faca o surpriza, odata cu rebrandingul.

#5
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,541
  • Înscris: 10.04.2009
daca nu au anuntat pe site nimic, inseamna ca nu au cumparat drepturile... logic nu ?

#6
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017

View Postbeavis03, on 28 august 2017 - 13:14, said:

daca nu au anuntat pe site nimic, inseamna ca nu au cumparat drepturile... logic nu ?

Poate ca vor sa ne faca o surpriza, odata cu rebrandingul.

#7
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,827
  • Înscris: 07.07.2009

View PostCOS_TUG, on 28 august 2017 - 13:29, said:


Poate ca vor sa ne faca o surpriza, odata cu rebrandingul.
O să fie rebranding doar la nivel de grafică așa cum a fost la PRO.

#8
misanul

misanul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 763
  • Înscris: 17.09.2010
nu cred ca dulce va mai cumpara ceva singura ...bundesliga .cl sau e league eventual doar sa subcontracteze cevaPosted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate