Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Unde se poate discuta cu un administrator al site-ului sau un moderator care are acces la mai multe arii ?

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

#1
TP770

TP770

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 10.06.2015
~ Această postare este scrisă în această arie datorită răspunsului venit de la moderatorul "d4m4g3" la postarea cu același titlu de pe aria "Abuzuri", unde a fost închisă și mi s-a zis că ar fi trebuit s-o scriu aici. Ok, am făcut-o, la îndrumarea moderatorului  ~

De câteva luni i-am scris unui moderator în legătură cu o problemă, dar mi-a zis că nu el se ocupă de ariile respective și să mă adresez moderatorilor care se ocupă acolo.
Ok, am scris celor doi moderatori care se află pe ariile respective - nu am primit răspuns. Unul nici nu a văzut mesajul ( trimis deja de 5-6 luni ) , iar celălalt deși l-a văzut, tot nu a răspuns.
Aș dori deci să vorbesc fie cu un administrator al întregului forum/site, fie un moderator care are acces la celelalte arii, acolo unde moderatorii nu sunt de găsit.

#2
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,259
  • Înscris: 08.11.2016
Administratorul te poate ajuta.

Edited by Bombalurina, 27 August 2017 - 14:11.


#3
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009
Îți spun din experiența (user și moderator) ca ce mai ușor rezolvi problema pe o arie folosind funcția report. Chiar dacă e vorba de propriul mesaj.

Primeam și eu mesaje de la unii useri sa le șterg topice de pe arii de care nici nu aveam habar ca exista și nici cine le moderează. Mereu i-am îndrumat sa folosească report la unul din mesaje și sa explice situație in report.

Așa ajung la toți mozii ariei+SM+Admini.

Însă nu prea ne dai detalii despre ce situație/ arie e vorba. Asta era un exemplu cu ce ma întâlnesc eu ce mai des.


(Poate e vorba chiar de vreo arie de-a mea :lol: dacă da îmi cer scuze; deși nu îmi amintesc nimic și toate mesajele de la useri le-am rezolvat)

#4
bobyploiesti

bobyploiesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 18.02.2016
Si eu am intrebat un moderator cum pot sa mi editez semnătura,si a spus ca nu stie,daca ma poate ajuta alt moderator care stie!

#5
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009
Din setările tale de la user. Îs pe mobil acum dar dacă vrei îți las link direct :)

Ah acum am văzut. Cred ca mai ai nevoie de ceva mesaje ca sa poți seta semnătura.

Știu ca sunt 2000 ca sa poți pune link și parca 400 ca sa poți seta semnătura

Edited by Lex404, 27 August 2017 - 14:31.


#6
TP770

TP770

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 10.06.2015

View PostBombalurina, on 27 august 2017 - 14:10, said:

Administratorul te poate ajuta.
Mulţumesc !

#7
bobyploiesti

bobyploiesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 18.02.2016
Nu ma lasa din setări.zice ca dupa 235 de postari,si eu am mai multe.

#8
TP770

TP770

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 10.06.2015

View PostLex404, on 27 august 2017 - 14:14, said:

Îți spun din experiența (user și moderator) ca ce mai ușor rezolvi problema pe o arie folosind funcția report. Chiar dacă e vorba de propriul mesaj.

Primeam și eu mesaje de la unii useri sa le șterg topice de pe arii de care nici nu aveam habar ca exista și nici cine le moderează. Mereu i-am îndrumat sa folosească report la unul din mesaje și sa explice situație in report.

Așa ajung la toți mozii ariei+SM+Admini.

Însă nu prea ne dai detalii despre ce situație/ arie e vorba. Asta era un exemplu cu ce ma întâlnesc eu ce mai des.


(Poate e vorba chiar de vreo arie de-a mea Posted Image dacă da îmi cer scuze; deși nu îmi amintesc nimic și toate mesajele de la useri le-am rezolvat)
Mersi, voi folosi atunci funcţia report !
Din păcate, nu este arie de-a ta, deşi bine ar fi fost, măcar aş fi primit răspuns :D

#9
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,727
  • Înscris: 28.12.2008

View Postbobyploiesti, on 27 august 2017 - 14:33, said:

Nu ma lasa din setări.zice ca dupa 235 de postari,si eu am mai multe.

Trebuie să faci 500 de postări pentru semnătură.

#10
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005
Ca idee, d4m4g3 este super moderator, (un moderator care are acces la celelalte arii), tot ce trebuia sa faci era sa spui ce problema ai incercat sa rezolvi cu moderatorii ariei.
Lucru pe care nu-l faci nici aici.

#11
TP770

TP770

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 10.06.2015

View PostMarianG, on 27 august 2017 - 14:53, said:

Ca idee, d4m4g3 este super moderator, (un moderator care are acces la celelalte arii), tot ce trebuia sa faci era sa spui ce problema ai incercat sa rezolvi cu moderatorii ariei.
Lucru pe care nu-l faci nici aici.
Da, pentru că este un lucru pe care vreau să-l discut privat, cu un moderator adecvat, discuţia nu ţine de nimeni altcineva. Mersi de observaţia legată de d4m4g3, am să-i prezint lui situaţia.

Edited by RenataCl, 27 August 2017 - 14:59.


#12
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,511
  • Înscris: 20.10.2015

View PostRenataCl, on 27 august 2017 - 13:50, said:

Unde se poate discuta cu un administrator al site-ului sau un moderator care are acces la mai multe arii ?

La o cafea.
Eu am incercat.

Nu am primit raspuns pentru ca nu arat foarte bine si practic sporturi periculoase, dar altii cred sa aiba mai multe sanse.
Am trimis si o poza cu mine cand saream in apa

View Postviotl, on 27 august 2017 - 14:40, said:

Posteaza intr-un topic al lui fifi, toti sint activi acolo.

demential

#13
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,042
  • Înscris: 22.05.2003
Subiectul a fost deja abordat.
https://forum.softpe...ontulposturile/

#14
Naoto

Naoto

    Glasperlenspielmeister

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,825
  • Înscris: 15.12.2009

View PostTsunnnami, on 27 august 2017 - 15:04, said:

La o cafea.
Eu am incercat.

Nu am primit raspuns pentru ca nu arat foarte bine si practic sporturi periculoase, dar altii cred sa aiba mai multe sanse.
Am trimis si o poza cu mine cand saream in apa


Ah! dintr-ăsta mi-erai Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/63bXIP-OoR0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

P.S. Fox Sports Campaign a fost premiată cu Marele Premiu la Cannes Posted Image

Edited by Naoto, 27 August 2017 - 21:25.


#15
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,511
  • Înscris: 20.10.2015
:lol:

Da

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate