Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...

Sony FH 10W reparatie
 

Viitor cu cap de mort

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
Zalmoxis10

Zalmoxis10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 28.02.2016

 JurasikMan, on 27 august 2017 - 20:30, said:

Dragilor , o sa ma dureze pana cand "unii " or sa cititeasca cat am citit eu in domeniu. Nu elimin din discutie orice subiect pe tema , chiar vanez subiectele de calitate , dar dupa zeci de ani de batut Bucegii , chiar imi vine greu sa inghit povesti cu baze americane secrete si porti temporalo-glactico-universale ...si cu buricul pamantului sub Bucegi. Asta nu tine de paranormal ci tine de manipulare ieftina a unor " cercetatori " ( cu ghilimelele de rigoare ) . Imi ajunge cat l-am citit pe Pavel Corut pana cand l-am auzit cum comunica el cu poporul reptilian de pe  Marte / Venus ...sau nu stiu care planeta . Omul inca nu aflase inca ce aflase toata omenirea ...ca pe planetele alea nu prea sunt nici reptile si nici alte forme de viata animala , dar el ii dadea inainte . No, daca voi credeti ca asta se poate incadra la paranormal ...Posted Image

Mă întreb dacă consideri ca numai cititul este suficient sa tragi niște concluzii pertinente. :)
Dacă spui că ai citit mult, mă mai întreb dacă ai observat vreo legatură între numeroasele scrieri ezoterice orientale scrise acum câteva mii de ani și ezoterismul creștin . :)
Nu în ultimul rând, mă întreb daca ai avut vreodata măcar o singură percepție extrazenzorială :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate