Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Se aude ceva bătând în boxe

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Anoniim11

Anoniim11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 06.01.2017
Salut.
Am un sistem Logitech Z506 în care după ce le bag în priză se aude ceva bătând în ele din interior încontinuu la orice volum. Vă atașez o înregistrare.

Attached Files



#2
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

 Anoniim11, on 22 august 2017 - 15:00, said:

Salut.
Am un sistem Logitech Z506 în care după ce le bag în priză se aude ceva bătând în ele din interior încontinuu la orice volum. Vă atașez o înregistrare.
Nu ai atasat o inregistrare ci o arhiva deteriorata !

#3
maryuss2012

maryuss2012

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 06.09.2012
daca ai jack-ul scos din mufa pc-ului se mai aude?

#4
Anoniim11

Anoniim11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 06.01.2017
Acum este ok?
Și dacă este scoasă mufa jack tot se aude.

Attached Files


Edited by Anoniim11, 22 August 2017 - 15:19.


#5
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

 Anoniim11, on 22 august 2017 - 15:19, said:

Acum este ok?
Și dacă este scoasă mufa jack tot se aude.
Leaga toate cablurile din nou sa fi sigur ca sunt mufate cum trebuie si du-te cu ele in alta camera sa vezi daca mai face asa , e posibil sa interfereze cu vreun aparat electronic din apropiere  !
Oricum nu cred ca sunt asa grozave din ce vad pe youtube
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rVBRWb6CNbg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7as7f2jBlBE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZlPzitqJrxw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by stlk, 22 August 2017 - 15:42.


#6
Anoniim11

Anoniim11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 06.01.2017
Cred că asta este problema. Interferează deoarece când l-am pus într-o cameră fără nici un electrocasnic în ea, mergeau perfect. Bassul stă lângă modemul de internet. Sistemul este pus pe un birou cu un calculator.

#7
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

 Anoniim11, on 22 august 2017 - 15:40, said:

Cred că asta este problema. Interferează deoarece când l-am pus într-o cameră fără nici un electrocasnic în ea, mergeau perfect. Bassul stă lângă modemul de internet. Sistemul este pus pe un birou cu un calculator.
Unde ai Subwoofer -ul? pe undeva pe sus ? Nu merge sa-l  bagi sub  birou? (din ce stiu cam acolo se recomanda sa fie pus cand sistemul audio  e folosit la un PC +birou ).

Edited by stlk, 22 August 2017 - 15:53.


#8
Anoniim11

Anoniim11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 06.01.2017
Am mutat modemul de internet de lângă subwoofer și acum văd că nu mai are nici o problemă decât când mișc de rotița pentru volum. Se aude un fel de scârțâit

#9
Anoniim11

Anoniim11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 06.01.2017
Mai am nevoie de un pic de ajutor.
În unele jocuri nu se aude cum ar trebui. Adică în nfs rivals dialogul și motorul mașinii se aud foarte încet dacă în programul pe care îl am la audio selectez 5.1. Dacă selectez stereo se aude tot. De ce?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate