Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Secretele nestiute

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
cataspo

cataspo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,045
  • Înscris: 29.01.2017
Niste lupte de la coada la tigai nu ai? Sunt mai interesante.

#20
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Min. 0:52 de nepretuit pe sistemul "uite mama, ma filmeaza":
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mLNHSnhsNZM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by overseas, 24 August 2017 - 09:46.


#21
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,145
  • Înscris: 19.09.2005
hai vladut, stanga-dreapta....

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Wz_f9B4pPtg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View PostOmCalumea, on 24 august 2017 - 09:22, said:

Vreau sa va rog sa priviti aceste clipuri :

ha ha ha
vladut se pregateste pentru "lupte" pe strada .....

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/TG1ybjd_p28?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by arg, 24 August 2017 - 09:54.


#22
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Initiator ...tu ai 45 de kg si iti faci curaj vizionand filme ? Eu cred ca deja ai depasit etapa " naivitatii " in ceea ce priveste luptele ..si faci doar trolling . Stimati colegi , poate ar fi indicat sa nu mai raspundeti . Hraniti trollul. Acesta nu este un forum de fight ( desi are o sectiune dedicata  ) .

Edited by JurasikMan, 24 August 2017 - 09:55.


#23
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,145
  • Înscris: 19.09.2005
nu-l hranim, il intoxicam....

#24
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010

View PostJurasikMan, on 24 august 2017 - 09:54, said:

Initiator ...tu ai 45 de kg si iti faci curaj vizionand filme ? Eu cred ca deja ai depasit etapa " naivitatii " in ceea ce priveste luptele ..si faci doar trolling . Stimati colegi , poate ar fi indicat sa nu mai raspundeti . Hraniti trollul. Acesta nu este un forum de fight ( desi are o sectiune dedicata  ) .
Poate e adevărat ce spui,dar mai poate fi o ipoteză:
Se apropie școala,și posibil ca inițiatorul să stea cu "frica'n sân" cu gândul la ce l-ar putea aștepta,având în vedere ce ar fi pățit în anii precedenți.

Probabil de asta vrea să devină Brusli peste noapte,ca să-i bată pe toți.

#25
Leoneladv

Leoneladv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 08.07.2017

View PostASCENDED, on 24 august 2017 - 10:04, said:

Poate e adevărat ce spui,dar mai poate fi o ipoteză:
Se apropie școala,și posibil ca inițiatorul să stea cu "frica'n sân" cu gândul la ce l-ar putea aștepta,având în vedere ce ar fi pățit în anii precedenți.

Probabil de asta vrea să devină Brusli peste noapte,ca să-i bată pe toți.
Eu am fost un ratat de genu astă , dar am realizat  ca daca unu se ia de tine nici macar un prieten nu sare sa te apere , nu mai spun nimic de profesori directoare , pentru ca dacă află ala (bataus) o sa-l ameninte/bată mai rau , eu mi-am depasit frică   , cum? L-am lovit in mandibulă cu fortă de frică si k.o.
Am mai invatat ceva nu contează de practici fie judo , karate sau box indiferent de ce ai practica se cunoaste intr-un conflict , numai sa nu asteptati sa lupte sistemul pentru voi.

Edited by Leoneladv, 26 August 2017 - 18:12.


#26
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Eu nu sunt moderator dar mi se pare jenant ca se admit astfel de topice . Urmatorul se va numi : cine-i mai tare , maimuta sub apa sau crocodilul in aer ? Daca se puneau intrebari de genul , legat de IT , pe aria dedicata , userul se alegea cu suspend pe viata .

#27
jimbo

jimbo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 11.03.2015
am dat like la raspunsuri mai interesante....nici raspund, decat mergi la o sala si transpira rau....apoi intelegi ce se poate

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate