Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

dll eroare

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
pana11

pana11

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 29.07.2016
salut , imi poate spune cineva cum sa rezolv aceasta eroare :The procedure entry point RealseaSRWLockExclusive could not be located in the dynamix link library KERNEL32.dll.. multumesc anticipat

#2
EmyBoss7

EmyBoss7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,477
  • Înscris: 18.03.2017
Descarci de aici http://dll-files-fixer.com/ acel program, introduci KERNEL32.dll unde iti cere el, si gata !

#3
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Cand apare eroarea ?
Ai instalat SP3 ?
Ai cautat eroarea pe google si ai incercat vreo solutie ?

#4
politete

politete

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 02.06.2017
Minimum supported client : Windows Vista
Minimum supported phone : Windows Phone 8

daca ai windows aparut mai devreme de vista, respectivul API nu se gaseste in kernel32.dll

#5
c2fmd

c2fmd

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.08.2017
sp3 nu te mai apara azi.

#6
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016

View Postpolitete, on 21 august 2017 - 13:15, said:

Minimum supported client : Windows Vista
Minimum supported phone : Windows Phone 8

daca ai windows aparut mai devreme de vista, respectivul API nu se gaseste in kernel32.dll

Deci, probabil, eroarea ii apare la vreun soft... misterios Posted Image

Edited by _-_, 21 August 2017 - 13:54.
flame


#7
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,395
  • Înscris: 08.02.2011

View PostEmyBoss7, on 21 august 2017 - 13:14, said:

Descarci de aici http://dll-files-fixer.com/ acel program, introduci KERNEL32.dll unde iti cere el, si gata !


Zau ? kernel32.dll e fisier critic, nu se descarca de pe net. De altfel kernel32 e prezent in toate programele ce ruleaza, fara el nici browserul nu l-ai putea deschide.

View Postbuyonevideo, on 21 august 2017 - 13:49, said:

Deci, probabil, eroarea ii apare la vreun soft... misterios Posted Image

Nu e nici un mister. Softul respectiv cere minim windows 7 cred, ca majoritatea din ziua de azi, ori respectivul user cred ca ruleaza windows xp.  Solutia e destul de clara.

#8
EmyBoss7

EmyBoss7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,477
  • Înscris: 18.03.2017

View Postmodoran, on 21 august 2017 - 21:17, said:



Zau ? kernel32.dll e fisier critic, nu se descarca de pe net. De altfel kernel32 e prezent in toate programele ce ruleaza, fara el nici browserul nu l-ai putea deschide.



Nu e nici un mister. Softul respectiv cere minim windows 7 cred, ca majoritatea din ziua de azi, ori respectivul user cred ca ruleaza windows xp.  Solutia e destul de clara.
Bravo ma, bine ca la cunosti tu mai bine ! ;)

#9
harve

harve

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.02.2018
De fapt, puteți rezolva cu ușurință problema dll. Utilizarea instrumentului DLL este preferatul meu!

Instrumentul DLL:

DLL Tool este o aplicație de fixare a fișierelor DLL care funcționează pentru a repara erorile apărute în fișierele dll. De asemenea, descărcări gratuite DLL-uri gratuite și asigură că programul rulează fără erori. Dacă vă confruntați cu probleme legate de DLL cu oricare dintre jocurile dvs., DLL Tool vă oferă un optimizator de jocuri care, de asemenea, vă curăță discul și îmbunătățește viteza mașinii. Această aplicație funcționează excelent pe Windows 10, Windows 8, 8.1 și Windows 7. DLL Tool se ocupă, de asemenea, de ecranul albastru .SYS al morții și oferă pentru a minimiza utilizarea procesorului.

Link-uri de referință:

1. https://forum.dll-fi...forum.php?f=222
2. https://www.techwhoop.com/dll-fixer/
3. http://www.tomshardw...iles-fixer.html

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate