Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

probleme server cs 1.6

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
dragoss92

dragoss92

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.08.2017
Salut. Am si eu cateva probleme pe un server de cs 1.6.
1.Daca imi cumpar o arma si castig si incepe alta runda nu imi raman armele pe joc. Ma da tot ca si cum as incepe de la capat.
2.Am bagat un mod cs go pe el dar daca pun un skin pe o arma si dau arma jos si o ia alt jucator lui nu ii arata acel skin. Cum pot sa fac sa ii arate si lui acel skin ?

#2
Baggins

Baggins

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 264
  • Înscris: 09.10.2014
lol

#3
RomanianTanker

RomanianTanker

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 10.06.2015

View Postdragoss92, on 19 august 2017 - 19:46, said:

Salut. Am si eu cateva probleme pe un server de cs 1.6.
1.Daca imi cumpar o arma si castig si incepe alta runda nu imi raman armele pe joc. Ma da tot ca si cum as incepe de la capat.
2.Am bagat un mod cs go pe el dar daca pun un skin pe o arma si dau arma jos si o ia alt jucator lui nu ii arata acel skin. Cum pot sa fac sa ii arate si lui acel skin ?
1. Adica daca inchizi jocul si intri din nou pe acel server nu primesti arma inapoi?
2. Daca acel jucator nu are acelasi mod ca si al tau, nu poate vedea skin-ul.

#4
dragoss92

dragoss92

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.08.2017
1.Adica la inceputul rundei imi cumpar o arma si daca am castigat si incep alta runda imi dispare acea arma. Trebuie sa cumpar din nou.
2.Si nu pot face ceva sa poata vedea skinu chiar daca nu are el acel skin aplicat ?

#5
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,519
  • Înscris: 06.03.2016
Cred că mai mare succes vei avea dacă faci un server de Doom 2.

#6
dragoss92

dragoss92

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.08.2017

View Postred46, on 19 august 2017 - 21:01, said:

Cred că mai mare succes vei avea dacă faci un server de Doom 2.
Spune si mie ce legatura are postarea ta cu ce am cerut eu ? Postezi sa te afli in treaba.

#7
RomanianTanker

RomanianTanker

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 10.06.2015

View Postdragoss92, on 19 august 2017 - 21:09, said:

Spune si mie ce legatura are postarea ta cu ce am cerut eu ? Postezi sa te afli in treaba.
Nu esti singurul care are problema descrisa in primul paragraf. Din pacate, nu. Nu poti face nimic ca acel player sa iti vada skin-ul. Cel putin nu stiu eu daca poti face ceva.

#8
Cossta

Cossta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 17.07.2012
E problema server-ului, contacteaza detinatorul server-ului respectiv si raporteaza treaba cu armele. La tipul de skin trebuie sa implementeze si colegul tau modul ca sa poata vedea. Asta daca nu jucati de pe steam.

#9
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,434
  • Înscris: 15.07.2008

View Postdragoss92, on 19 august 2017 - 20:37, said:

1.Adica la inceputul rundei imi cumpar o arma si daca am castigat si incep alta runda imi dispare acea arma. Trebuie sa cumpar din nou.
2.Si nu pot face ceva sa poata vedea skinu chiar daca nu are el acel skin aplicat ?
2) ca sa vada toti acelasi lucru trebuie sa aveti acelasi mod (aceeasi versiune)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate