Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Clubul Anti-imigrație in viitoarea forma a Forumului

* * - - - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
478 replies to this topic

#19
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
NTZ ! Intai raspunzi ...dupa aia mai vedem .

#20
tavitu

tavitu

    Minune: HE a început să emită facturile!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,598
  • Înscris: 16.02.2009

 dragne2017, on 19 august 2017 - 19:34, said:

pai exact asta si doresc: discutie despre cum va arata acest club.
eu asa il doresc: oameni cu convingeri asemanatoare discuta tema clubului. fara trolari de la cei care nu imbratiseaza ideile clubului, fara certuri intre membri.
ar fi absurd si iesit din comun ca unul din club sa dea report altuia din acelasi club, de exemplu, intrucat valorile celor doi despre substanta clubului sunt aceleasi.

Un club în care toți au aceleasi convingeri degeaba există, discuțiile o să se limiteze la a se auto lăuda pe principiul "cât de șmecheri și deștepți suntem noi" și să se plângă "cât de proști sunt ceilalți", evident cu "imigranții sunt Satana" și alte chestii de genul. O să fie un club de bocit sau/și amenițat cu genocid.

#21
dragne2017

dragne2017

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 560
  • Înscris: 11.08.2017
ce mi se pare exceptional in noua forma este ca alti co-forumisti isi vor putea concepe - de pilda - clubul pro-imigratie si acolo sa aiba libertatea sa se desfasoare si sa spele sau apreteze anumite etnii, dupa caz.

si noi nu vom fi obligati sa ii citim si nici ei pe noi.

nu e fain? eu cred ca e perfect, intrucat unii membri cu vederi pro-X nu ii suporta pe cei cu vederi contra-X, si nu va mai exista porcaiala de acum.

vedeti numai cateva topicuri din PI si imi veti da dreptate.

 tavitu, on 19 august 2017 - 19:58, said:

Un club în care toți au aceleasi convingeri degeaba există, discuțiile o să se limiteze la a se auto lăuda pe principiul "cât de șmecheri și deștepți suntem noi" și să se plângă "cât de proști sunt ceilalți", evident cu "imigranții sunt Satana" și alte chestii de genul. O să fie un club de bocit sau/și amenițat cu genocid.

asta va fi noua politica a forumului. nu trebuie sa fii de acord cu ea.

eu si multi altii suntem, na, csf, ncsf.

Edited by dragne2017, 19 August 2017 - 20:02.


#22
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,939
  • Înscris: 18.10.2007

 dragne2017, on 19 august 2017 - 19:15, said:

normal, cu ranjetul de rigoare pe muian.
dar numai daca insisti neaparat, pentru ca nu am auzit ca romanii sa taie capete pe unde au ajuns in UE.
mailat, mailung, maicauta!

#23
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,668
  • Înscris: 06.08.2004

 JurasikMan, on 19 august 2017 - 19:57, said:

NTZ ! Intai raspunzi ...dupa aia mai vedem .
Poate ar fi interesanta o prezentare a initiatorului clubului daca nu are o istorie in spate. Bine, in cazul asta nu cred ca e un mare mister, dar infine.

Edited by Cris007, 19 August 2017 - 20:03.


#24
dragne2017

dragne2017

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 560
  • Înscris: 11.08.2017
@ bullterrorist:

Nu despre mailat vom vorbi in acest club, ci despre tefelistii de alaltaieri din barcelona, aia veniti de peste apa cea mare si impuscati in cap de politia spaniola.

Ai si ceva la subiect?

De exemplu, tu in care club te-ai inscrie? in cel pro-imigratie din naom in Ro? De ce?

Edited by dragne2017, 19 August 2017 - 20:07.


#25
argentum

argentum

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,400
  • Înscris: 25.05.2015
Club e mult spus. Cuvantul club implica altceva. Poate un cuib e ce va lipseste...

#26
tavitu

tavitu

    Minune: HE a început să emită facturile!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,598
  • Înscris: 16.02.2009
Nu, nu e fain. Dacă te înconjori doar cu oameni care cred aceleași lucruri ca tine, o să îți creezi împresia greșită că toți oamenii trebuie să gândească la fel ca tine, că doar toți oamenii din jurul tău cred aceleasi lucruri ca tine. Nu o să fi pus în situația în care să cercetezi și să vezi dacă cea ce crezi tu este adevărat, sau este doar o ideologie pe care ți-ai însușit-o doar pentru că era "sexy".

#27
dragne2017

dragne2017

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 560
  • Înscris: 11.08.2017

 tavitu, on 19 august 2017 - 20:06, said:

Nu, nu e fain. Dacă te înconjori doar cu oameni care cred aceleași lucruri ca tine, o să îți creezi împresia greșită că toți oamenii trebuie să gândească la fel ca tine, că doar toți oamenii din jurul tău cred aceleasi lucruri ca tine. Nu o să fi pus în situația în care să cercetezi și să vezi dacă cea ce crezi tu este adevărat, sau este doar o ideologie pe care ți-ai însușit-o doar pentru că era "sexy".

Mie imi spui degeaba aceste lucruri. Si nu ai cum sa ma convingi ca e bine sa vina naomisti in UE, fara numar.
Pentru ca nu e bine si oricine vede acest lucru.

Trebuie sa le spui adminilor, de nu iti place ideea cluburilor.
Mie imi place ideea si sunt ferm decis sa initiez un astfel de club. Pentru ca de la un astfel de club poate fi gandita o chestie si de o mai mare anvergura, daca e s-o zicem p-aia buna.

Edited by dragne2017, 19 August 2017 - 20:11.


#28
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Deschide cineva un topic si pt clubul white supremacist/Ku Klux Klan ?

#29
dragne2017

dragne2017

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 560
  • Înscris: 11.08.2017
nu cred ca va fi cazul.
te simti atras de KKK?
eu nu.

#30
tavitu

tavitu

    Minune: HE a început să emită facturile!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,598
  • Înscris: 16.02.2009

 dragne2017, on 19 august 2017 - 20:08, said:

Pentru ca nu e bine si oricine vede acest lucru.
Oricine mai puțin cei pe care vrei să îi ți afară din club, pentru că ei nu văd lucrurile la fel ca tine.

#31
dragne2017

dragne2017

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 560
  • Înscris: 11.08.2017
*************************************************************************************************************

doresc sa cer ceva adminilor, si anume sa rezerve numele acestui club, exact ca la recom:

Clubul Anti-imigrație

astfel incat sa pot utiliza exact acest nume, la momentul crearii clubului.


*************************************************************************************************************

merci!

Edited by dragne2017, 19 August 2017 - 20:15.


#32
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011

 tavitu, on 19 august 2017 - 19:58, said:


Practic asta.

Un soi de bula autista, fara mare legatura cu realitatea. Cam ca feed-ul din facebook - customizat pă preferintele utilizatorului.

 argentum, on 19 august 2017 - 20:06, said:

Poate un cuib e ce va lipseste...

Si verde. Mult. Si niste cruci. Musai.

Succesul este garantat!

Edited by Alecsandru010, 19 August 2017 - 20:18.


#33
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,668
  • Înscris: 06.08.2004

 dragne2017, on 19 august 2017 - 20:13, said:

*************************************************************************************************************
doresc sa cer ceva adminilor, si anume sa rezerve numele acestui club,
Crezi ca numele face clubul de succes?

Edited by Cris007, 19 August 2017 - 20:17.


#34
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,939
  • Înscris: 18.10.2007

 dragne2017, on 19 august 2017 - 20:04, said:

@ bullterrorist:

Nu despre mailat vom vorbi in acest club, ci despre tefelistii de alaltaieri din barcelona, aia veniti de peste apa cea mare si impuscati in cap de politia spaniola.

Ai si ceva la subiect?

De exemplu, tu in care club te-ai inscrie? in cel pro-imigratie din naom in Ro? De ce?
eu am un principiu foarte sanotos: fiecare in casa lui! asta se extinde si la tara, asa cum nu vreau sirian in franta sau francez in Romania tot asa nu vreau romani peste tot.

#35
dragne2017

dragne2017

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 560
  • Înscris: 11.08.2017

 tavitu, on 19 august 2017 - 20:13, said:

Oricine mai puțin cei pe care vrei să îi ți afară din club, pentru că ei nu văd lucrurile la fel ca tine.

Daca ei nu vad lucrurile asa cum le vedem noi, este perfect problema lor si au tot dreptul sa isi faca un alt club cu alt nume, cum ar fi "nufarul din naom", in care sa vorbeasca doar despre de-ale lor. Pe mine nu ma intereseaza parerile lor, pe ei nu ii intereseaza parerile mele. De ce sa ne porcaim?

 bullterrorist, on 19 august 2017 - 20:19, said:

eu am un principiu foarte sanotos: fiecare in casa lui! asta se extinde si la tara, asa cum nu vreau sirian in franta sau francez in Romania tot asa nu vreau romani peste tot.

esti bine venit in viitorul club.

Edited by dragne2017, 19 August 2017 - 20:19.


#36
tavitu

tavitu

    Minune: HE a început să emită facturile!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,598
  • Înscris: 16.02.2009

 dragne2017, on 19 august 2017 - 20:19, said:

Daca ei nu vad lucrurile asa cum le vedem noi, este perfect problema lor si au tot dreptul sa isi faca un alt club cu alt nume, cum ar fi "nufarul din naom", in care sa vorbeasca doar despre de-ale lor. Pe mine nu ma intereseaza parerile lor, pe ei nu ii intereseaza parerile mele. De ce sa ne porcaim?
Pentru că trăiți pe aceeași planetă, pe acelasi continent, în aceeași țară?

E genul de atitudine falimentară care a dus la criza actuală cu imigrația, un club anti-imigrație ar trebui să realizeze asta. Ca să oprești imigrația trebuie să îți pese de ce este în afara granițelor.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate