Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Boxa portabila-sfaturi

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

 ldpe, on 15 august 2017 - 16:36, said:

Anker sound core mini o baga in buzunar pe trompeta aia la calitate, echilibru sunet intre inalte/medi/bass, autonomie (15 ore real) , conexiune BT pana la 20m stabila (sunt extrem de rare la 20 metri, deobicei sunt la 10 m ), gabarit s.a. dar da , nu urla...
Acest model de la Anker https://www.anker.co...peaker/A3143011 este aproximativ la acelasi pret cu Akai-ul dar efectiv izbeste cu ea de pamant , o inghite cu totul, are un bass apropiat de sub , rar intalnit la gama portabila si se gaseste si la noi la vreo 300 si ceva de lei.
Nu am auzit live cum se aude anker-u asta...aia am auzit-o si credeam ca sa apucat careva dintre vecini sa faca chef...cand colo o trageau niste puradei dupa ei pe strada(am ramas foarte uimit cat de tare se auzea)
Pana nu aud un anker live...nu pot sa ma pronunt daca-i mai buna

Edited by I2O, 15 August 2017 - 17:25.


#20
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
Am postat un clip pe pagina anterioara. Tipul care testeaza face numai asta, are zeci de clipuri cu sute de modele, si chiar de nu e sunetul pe YouTube un model de referinta, se observa diferenta intre ea si altele, plus parerile lui.
A fost testata si fata de Anker SoundCore Sport XL, Doss Sounbox, etc. Review-uri sunt multe, toate spun acelasi lucru. Este excelenta.
In orice caz, la 30E/150lei cat e Pulse X, si la cum se aude, nu cred ca gasesti nimic mai bun. Chiar de dai 200-300lei.

Anker mai are modele OK, dar ceva mai scumpe. Si multi altii, dar nefiind la fel de populare, e mai greu si cu gasitul parerilor, si cumparatul, si tot asa.

#21
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,564
  • Înscris: 08.03.2017

 I2O, on 15 august 2017 - 17:20, said:

Nu am auzit live cum se aude anker-u asta...
Sound core mini o am eu, am avut-o si pe cea mare dar e mai greu de transportat, nu are microfon, autonomia de 5-6 ore .Intre jbl go, xiaomi, anker ultima a castigat pentru mine , cele 3 le-am testat cate 3-5 zile fiecare . Radioul incorporat nu e obligatoriu dar face diferenta in deplasare , te mai plictisesti de muzica si ai mai asculta o stire ceva desi e cam aiurea, adica nu memoreaza posturi, trebuie infipt cablu jack pe post de antena , una peste alta e bun.
Akai x6 intradevar este pentru exterior dupa parerea mea e mai echilibrata fata de x10 la sunet dar nu are asa putere , ca si dimensiune/calitate/pret e cea mai buna alegere pentru exterior . Cea mai tare de la Akai este ABTS-T5 , super pentru iarba verde , calitate sunet peste celelalte , cred ca e clasa "premium" de la Akai .

Edited by ldpe, 15 August 2017 - 19:08.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate