Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

De ce?!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
159 replies to this topic

#19
uhu10uhu

uhu10uhu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,743
  • Înscris: 04.10.2006
Forumul e privat. Asa ca e dreptul moderatorilor sa faca orice vor cu parerile tale.
Nu exista premiu pentru vizualizari sau topicuri "de succes".
Internetul e mare. Iti poti exprima opiniile in alta parte.
Poate ca nu detii adevarul absolut. Poate exista pe lumea asta si alt adevar decat cel vazut de tine si nu poti sa il impui pe al tau altora.

#20
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Va raspund eu, daca vreti sa stiti. Asta este arie serioasa, pentru oameni normali la cap, cu copii. Nu ptr unii care n-au ce face. Deschideti topicul pe Religie, Conspiratii universale, Paranormal si expuneti-va nebunelile in libertate deplina.

#21
Endgegner

Endgegner

    razes conservator, dacopat si homofob

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,317
  • Înscris: 22.10.2015

View PostGRATEFUL, on 11 august 2017 - 23:11, said:

cati useri si-au exprimat nemultumirea in legatura cu topicul? pe cati i-a deranjat ce s-a scris? nu pot numara nici zece nume si in comparatie cu nr. vizionarilor mi se par insignifianti, tinand cont de contributia pe care si le-au manifestat comentand pe langa subiect si facand flame ori de cate ori au prins ocazia.

I-a deranjat pe homosexuali, n-are rost sa mai intrebi pe cine... Urate vremuri am mai ajuns. Vai de capul nostru.

View PostCr1spy, on 11 august 2017 - 23:25, said:

Va raspund eu, daca vreti sa stiti. Asta este arie serioasa, pentru oameni normali la cap, cu copii.

Mda, oameni care nu stiu sa dea explicatii copiilor lor de 6-7 ani, am vazut.

Edited by Endgegner, 11 August 2017 - 23:35.


#22
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,528
  • Înscris: 26.01.2010

View PostEndgegner, on 11 august 2017 - 22:57, said:


Mda. Pacat ca au mai ramas unele persoane nelamurite.

Singura persoana care parea sa fie nelamurita aici a fost Balioss caruia a trebuit sa-i explic ce inseamna ''educativ'' .Sper ca e lamurit acum.


View PostArianna-D, on 11 august 2017 - 23:02, said:

  (desi era vorba doar de o singura animatie, facuta in alta tara/societate).....

Nu inteleg de ce o tii una si buna cu animatia facuta in alta tara si societate ! Animatia a ajuns sa fie vizualizata in Ro si romanii au voie sa-si exprime parerea in legatura cu ea. La fel cum isi exprima parerea despre cat de bun sau prost a fost ultimul film a lui ...insert favorite actor here !



View PostEndgegner, on 11 august 2017 - 23:27, said:



Mda, oameni care nu stiu sa dea explicatii copiilor lor de 6-7 ani, am vazut.

Pai ce facem acum ?

Nu era vorba ca animatia NU este pentru copii ci pentru adulti ?
De ce sa dai explicatii unui copil de 6-7 ani daca copilul nu are acces la desenul respectiv ?

#23
baliosss

baliosss

    Unstoppable

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,374
  • Înscris: 30.01.2016

View PostNoua_pe_site, on 12 august 2017 - 00:31, said:

Singura persoana care parea sa fie nelamurita aici a fost Balioss caruia a trebuit sa-i explic ce inseamna ''educativ'' .Sper ca e lamurit acum.
:finger: Posted Image

#24
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014
Imi spune si mie cineva despre care topic e vorba? de cel cu desenele cu homalai?

#25
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View PostGRATEFUL, on 11 august 2017 - 22:13, said:

As dori sa stiu unde/ de ce a disparut topicul initiat de mine?

Tot ce am scris au fost observatii pertinente in legatura cu subiectul propus.

De ce a disparut topicul in intregime? De ce nu au disparut doar raspunsurile jignitoare ale diferitilor useri  si postarile de umplutura..?

E cumva asta? https://forum.softpe...ia-la-catolici/
Sau care e? Ca daca nu dai detalii nici nu am cum sa verific.

View Postuhu10uhu, on 11 august 2017 - 23:24, said:

Forumul e privat. Asa ca e dreptul moderatorilor sa faca orice vor cu parerile tale.

Complet gresit. Sub nicio forma nu ar trebui sa fie asa. DACA a disparut un thread inseamna ca a incalcat intr-un mod barbar regulamentul. Anyway, inca nu stiu despre ce discutie era vorba.

Gata l-am gasit si restaurat. Sorry.

#26
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View PostMonitoxus, on 12 august 2017 - 07:04, said:

Gata l-am gasit si restaurat. Sorry.

Poate il vei muta de acolo pt ca nu are niciun fel de legatura cu aria. Este un topic in care initiatoarea propovaduieste homofobia. Macar ai citit inainte sa l restaurezi?

#27
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View PostMembruAnonim, on 12 august 2017 - 07:17, said:

Poate il vei muta de acolo pt ca nu are niciun fel de legatura cu aria. Este un topic in care initiatoarea propovaduieste homofobia. Macar ai citit inainte sa l restaurezi?

Este un topic in care cineva isi expune niste pareri. Nu e treaba mea ce pareri. NU am cum sa judec eu parerile tuturor oamenilor. E un forum de DISCUTII si de acum asa se va comporta. Se DISCUTA. Nu iti place o discutie? Move on! Mai sunt si altele.

Discutii, dezbateri etc.

Atata timp cat discutia este despre copii cred ca are legatura cu aria.

#28
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Nu se discuta despre copii. Se discuta despre homosexuali.

#29
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View PostMembruAnonim, on 12 august 2017 - 07:22, said:

Nu se discuta despre copii. Se discuta despre homosexuali.

cica personajele sunt adolescenti, dar mie mi se par doar copii...
e clar ca se urmareste inocularea de la varste fragede a relatiei homosexuale...
de ce sa faci un desen animat adresat copiilor de genul acesta?de regula, in mod normal baieteilor le plac fetitzele...si nu le trece prin cap alte anomalii...cel putin in decursul timpului nu m-am intalnit niciodata cu asemenea atractii ciudate intre copii.


Mie mi se pare ca asa scrie. In rest, repet, se discuta ce discuta lumea. Ce vrei acum sa cenzuram discutii doar pt ca nu iti plac TIE sau altora?! Nicio discutie nu va fi pe placul tuturor. Aia e. Nu iti place, nu participi. Dar daca postezi doar ca sa faci scandal si dai "rapoarte" ca tie nu iti convine nu inseamna si ca trebuie sa inchidem orice nu convine unora. Nu ar mai fi "forum de discutii" ci un loc unde totul e frumos in viata si asa cum le place multora, afisam o imagine perfecta gen FB desi dupa perdea colcaie monstrii...

Pe scurt: nu e treaba ta sau a mea ce discuta unii. Daca vrei sa sa participi la discutia aia o faci, daca nu nu. Daca nu participa nimeni se stinge rapid. Daca lumea participa inseamna ca exista interes...

#30
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Ok, se pare ca discutiile homofobe sunt sanatoase doar pt ca exista oameni suferinzi de homofobie ( dornici sa si impartaseasca suferinta pe Softpedia, pe o arie unde ar trebui sa se discute despre copii, educatie samd ). MINUNAT!

Edited by MembruAnonim, 12 August 2017 - 07:37.


#31
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View PostMembruAnonim, on 12 august 2017 - 07:31, said:

Ok, se pare ca discutiile homofobe sunt sanatoase doar pt ca exista oameni suferinzi de homofobie. MINUNAT!

Eu propun sa ii inchidem unde pe toti care nu gandesc FIX ca tine. Si sa ii cenzuram pe unde putem. Ca daca ei nu mai pot scrie ce gandesc, sigur s-a rezolvat problema. Anii 80? Ring a bell? Au incercat altii asta cativa zeci de ani fara succes.

Fiecare isi asuma ce scrie si raspunde daca e cazul pentru asta. Acesta este un FORUM DE DISCUTII! So, lasati oamenii sa discute. Daca ii lasam sa discute nu inseamna automat ca sustinem ce spun ei insa, e dreptul lor sa discute. Oricum presupunand ca ar avea o problema unii, discutand poate invata ca nu e chiar asa cum cred ei. Si daca nu invata, e fix problema lor.

#32
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Nu e vorba de gandit ca mine sau ca tine.( E prima oara cand scriu pe feedback ). E vorba ca o discutie nesanatoasa poate face rau, un rau real, unor adolescenti homosexuali ( in cazul de fata ).

Dar daca Softpediei i se pare ok lucrul acesta, e ok, e pe tarlaua proprie.

#33
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View PostMembruAnonim, on 12 august 2017 - 07:47, said:

E vorba ca o discutie nesanatoasa poate face rau, un rau real, unor adolescenti homosexuali ( in cazul de fata ).

Ti-ai raspuns singura.

#34
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Si totusi Adminul a decis sa fie invizibil, ceea ce multora a parut o decizie inteleapta.

#35
Cleopatra-

Cleopatra-

    Fleur-Noire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,592
  • Înscris: 12.04.2009
Nu am înțeles niciodată de ce pe acest forum primează traficul în detrimentul calității. Mult și prost, numai să fie!

#36
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View PostMonitoxus, on 12 august 2017 - 08:14, said:

Ti-ai raspuns singura.

Da' nesanatoasa ala ti a scapat? Sper ca acest topic sa nu fie sters pt ca v ati asumat o atitudine amume.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate