Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Idei pentru o întâlnire cu o fată

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
DeCeCe

DeCeCe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2017

View Postsomedude, on 11 august 2017 - 20:54, said:

Ce poți face la o a doua întâlnire, dincolo de mers la un film/spectacol, plimbat prin parc și stat prin restaurante?
E asa de urata de nu-ti vine s-o futzi?

#56
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
De la a doua întâlnire ar trebui sa știi ce vrei și ce poți face in funcție de reacțiile ei.

#57
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Ce-o sa zica toti masculii de pe forum, in afara de un cinstit "Fte-o bah...!"?

Ideea e ca femeia nu si-o trage by-default cu un mascul beta, de la prima intalnire, decat daca e Brad Pitt sau doldora de bani.
Presupun ca initiatorul nu e nici una nici alta...

@initiator,  - la prima intalnire trebuie sa punctezi puternic din punct de vedere fizic, sa fii bine imbracat, sa ai incredere in tine, sa faci impresie. De asta depinde tot ce va urma.

Edited by rosix, 12 August 2017 - 21:12.


#58
kvlboy

kvlboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 26.05.2016
Tie nu-ti trebuie curaj, iti trebuie o penis mare. Tie nu-ti trebuie o penis mare, ci o penis cu care sa te descurci. Tie nu-ti trebuie penis, ci curaj. Mare. Stai, ce am vrut sa zic?

Cu voi, moare omul virgin. Lasati-l sa sa duca la intalnire cu o fata sau cu cine doreste el. Numai lasati-l. Incurajarile sunt degeaba. Oricum n-o sa urmeze sfaturile noastre.

Spoiler

Edited by kvlboy, 12 August 2017 - 21:23.


#59
Qupidqu

Qupidqu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 04.08.2017
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/a7zpgenGWSs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#60
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010

View Postrosix, on 12 august 2017 - 21:10, said:

Ce-o sa zica toti masculii de pe forum, in afara de un cinstit "Fte-o bah...!"?
Dacă mie îmi este foame "de-mi patinează ochii în cap",și intru în restaurant,crezi că mă interesează că nu sunt sarmalele ordonate după mărime?

Dacă sunt la o întâlnire cu o fată,eu ca bărbat care(by default) am unul dintre scopurile importante frikii-frikii,iar ea arată destul de bine(altfel nu o scoteam pe ea),la ce crezi că mi-ar sta mintea?
La poeziile lui Eminescu?
Mai bine îi recit din Sandra Brown.

#61
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,659
  • Înscris: 08.03.2011

View Postrosix, on 12 august 2017 - 21:10, said:

Ideea e ca femeia nu si-o trage by-default cu un mascul beta, de la prima intalnire, decat daca e Brad Pitt sau doldora de bani.

Ba da, dacă are un apetit sexual normal. Că el e versiune beta, că e trial, că una, că alta, defilăm cu ce avem.
Altfel de ce iese cu el? E neplimbată, nevorbită, necomplimentată, se plictisea în casă certându-se pe forumuri?

#62
dragne2017

dragne2017

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 560
  • Înscris: 11.08.2017
mergi la mall.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate