Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

iPhone X hands on

- - - - -
  • Please log in to reply
105 replies to this topic

#91
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
Deci pana la urma se va numi X?

#92
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Daca stii ca esti predispus " accidente " nu e mai ok sa-l potejezi intr-o husa armor sau taktik cand mergi la " munte " si exista riscul sa aluneci pe pietre de pe " stanci " si sa casti ochii cand il scoti din buzunar , decat sa platesti asigurarea care te costa de 3-4 ori mai mult ? Eu unul nu fac asigurare ,  nu inteleg ce deranjeaza atata opinia mea .... p-aici vad ca multi aveti tremurici la mana cand manipulati telefoane .....

Edited by Baxon, 11 September 2017 - 07:54.


#93
warchilde

warchilde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 24.09.2007
Deranjeaza pentru ca una e sa spui ca tu nu-ti faci si alta e sa spui ca sunt prosti aia care-si fac. Daca ai fi spus ca tu nu-ti faci asigurare, nu cred ca mai avea nimeni vreo treaba.

Tu preferi taktik, altul prefera asigurare, nu e niciun mod gresit. Desi e mai safe (si mai scump) cel cu asigurarea.

ON: avem vreo sursa credibila pentru Iphone X de s-a schimbat numele topicului? Ca pana maine n-ar mai fi mult.

#94
Jm3k3ritza

Jm3k3ritza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.11.2011
La ce ora se lanseaza maine? :D

Decat husa care face telefonul caramida, mai bine asigurare si poate si o husa foarte fina sau doar folii. Se cauta ca telefonul sa fie cat mai finut..

#95
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014

View PostJm3k3ritza, on 11 septembrie 2017 - 09:48, said:

La ce ora se lanseaza maine? :D

Decat husa care face telefonul caramida, mai bine asigurare si poate si o husa foarte fina sau doar folii. Se cauta ca telefonul sa fie cat mai finut..
Maine se lanseaza iphone 8?sau x sau cum naiba o săi zică..

#96
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003

View PostBaxon, on 11 septembrie 2017 - 07:53, said:

Daca stii ca esti predispus " accidente " nu e mai ok sa-l potejezi intr-o husa armor sau taktik cand mergi la " munte " si exista riscul sa aluneci pe pietre de pe " stanci " si sa casti ochii cand il scoti din buzunar , decat sa platesti asigurarea care te costa de 3-4 ori mai mult ? Eu unul nu fac asigurare ,  nu inteleg ce deranjeaza atata opinia mea .... p-aici vad ca multi aveti tremurici la mana cand manipulati telefoane .....
omu tu ori esti...ori citesti pe diagonala..de unde tremurici la mana...
si de ce sa fii predispus la accidente? ca doar nu faci alpinism.
in cazul meu..era in buzunar..nu in mana..mi-a fugit o piatra de sub picior, cazut (din fericire putin) pe o stanca care mi-a rupt o coasta si spart telefonul DIN BUZUNAR!!
in al doilea rand de unde ai mai scos-o pe aia cu asigurarea care te costa de 3-4 ori mai mult? intr-un an dai 60 de euro (5 euro pe luna) , daca schimbi telefonul anual pentru 60 de euro esti asigurat de evenimente neplacute
ideea aia ca te poti feri..ca iei nu stiu ce husa..daca e sa se intample poti sa patesti CHIAR TU maine dimineata pe scarile din fata casei/blocului...sau alte accidente ce se pot intampla si la 1 m de casa in cel mai safe mod consideri tu ca e posibil
ne putem intoarce acum la iphone 8..x ..etc?

#97
ab06deg

ab06deg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,671
  • Înscris: 13.04.2009
Și 8 și X(10). Mâine seara de la 8

#98
jegmihai

jegmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,536
  • Înscris: 03.09.2013
Vor fi stream-uri pentru dispozitive non-Apple si pentru cei care nu au W10? Anul trecut am urmarit lansarea lui iPhone 7 de pe YouTube la o calitate destul de buna, sper sa fie si anul acesta un stream de genul.

#99
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014

View Postjegmihai, on 12 septembrie 2017 - 12:14, said:

Vor fi stream-uri pentru dispozitive non-Apple si pentru cei care nu au W10? Anul trecut am urmarit lansarea lui iPhone 7 de pe YouTube la o calitate destul de buna, sper sa fie si anul acesta un stream de genul.
Sa lași si aici un strem dacă găsești .

#100
vince085

vince085

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 10.02.2015
O sa fie cu link pe VLC, dar nu stiu daca si pe youtube.

#101
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Eu nu mai retin cum a fost anul trecut (oricum a fost primul meu produs Apple), asa ca am o intrebare: la cat timp dupa anuntarea lui oficiala va fi disponibil pentru precomanda? Ca daca astept mai mult, ori nu mai prind ori va trebui sa astept o vesnicie dupa el. Am inteles ca este stoc limitat oricum.

#102
bluke424

bluke424

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,491
  • Înscris: 30.06.2011
cam într-o săptămână ar trebui să fie disponibil pentru precomandă.

stream-ul poate fi văzut aici (YouTube) și aici (numai din Edge pe Windows 10).

Edited by bluke424, 12 September 2017 - 18:34.


#103
costinuti

costinuti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,433
  • Înscris: 19.09.2007
Thanks @bluke424, il vad pe YouTube si merge ok pana acum streaming-ul

#104
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
M-am uitat si eu acum câteva minute,se vb despre face id...deci probabil No more id touch...back to android :(

#105
bluke424

bluke424

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,491
  • Înscris: 30.06.2011
discuția s-a mutat aici.

#106
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 13.01.2013
Tare !

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate