Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Aplicatie pentru download muzica de pe YouTube

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Imi poate sugera cineva o aplicatie gratuita cu care pot asculta muzica de pe youtube, dar sa si salvez piesa pentru a o asculta offline? Am avut o aplicatie instalata mult timp, dar am sters-o pentru ca nu reusea sa downloadeze o piesa, si acum cand vreau sa o reinstalez nu o mai gasesc in app store. Eram convins ca se cheama music tube, dar acum cand am instalat music tube vad ca nu e cea pe care am folosit-o eu

De asemenea, stie cineva vreo aplicatie pentru a vedea unele canale de sport internationale? De exemplu beinsport, skysports, etc.

Edited by R10, 01 February 2017 - 21:18.


#2
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Nu mai exista asa ceva pe iOS. A blocat google chestia asta acum vreo trei ani.

Edited by filip.serban, 01 February 2017 - 23:22.


#3
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Eu am instalat acel program de care zic acu 2 sau 3 saptamani

L-am gasit. Si-a schimbat numele se pare. Eu l-am dezinstalat pentru ca azi am putut  asculta/descarca destul de putine piese. Vroiam s avad daca se rezolva cu o reinstalare, dar nu s-a rezolvat. Programul e asta:

Attached Files


Edited by R10, 01 February 2017 - 23:54.


#4
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Acum trei ani, cand ziceam ca a blocat Google treaba asta, aveam o aplicatie similara, iar la un update a aparut un mesaj care specifica clar ca functia de download a fost blocata de Google. Oricum, daca vrei sa asculti muzica streaming/offline, fa-ti un abonament la un serviciu de streaming. Iti consuma mai putina baterie si mai putine date.

#5
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010

 filip.serban, on 02 februarie 2017 - 07:50, said:

Oricum, daca vrei sa asculti muzica streaming/offline, fa-ti un abonament la un serviciu de streaming. Iti consuma mai putina baterie si mai putine date.

Am activat cele 3 luni gratuite la muzica apple. Am dat cancel la subscription de pe acum, ca sa nu uit mai tarziu si sa imi ia banii de pe card. Incepand de azi am 3 luni gratuite. Pe urma vad eu ce fac

#6
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Pentru cine doreste, este posibil sa downloadezi de pe youtube cu aplicatia shortcuts. Link de download aici: https://www.icloud.c...ce0e307a562d4e9
Am testat, functioneaza pentru mp3 si mp4, in apple music imi da eroare cand incerc sa downloadez ceva.

#7
warchilde

warchilde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 24.09.2007
Pai apple music nu are, din start, o optiune de download?

#8
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Era vorba sa downloadezi de pe youtube. In poza sunt optiunile pe care le ai. Dar nu salveaza piesele in apple music, doar in aplicatia files

Attached Files


Edited by R10, 20 October 2018 - 10:37.


#9
warchilde

warchilde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 24.09.2007
Pare cam normal sa nu salveze piesele de pe youtube (care nu-ti apartin) in apple music, care e un serviciu de streaming online. Si face download, nu download si apoi upload, plus ca presupun ca ar fi inutil sa le salvezi in apple music, daca tu vrei sa le ai downloadate pe telefon. Nu inteleg eu treaba asta cu download-ul melodiilor pe telefon, dar cred ca ai tu vreun motiv pentru care vrei sa faci asta. Sunt melodii pe YT pe care nu le gasesti in AM, sau doar vrei sa le ai pe telefon?
eu nu-mi tin nici pozele mele pe telefon, daramite sa mai fac si download la muzica.

#10
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Cel mai util e faptul ca poti downloada video de pe youtube, si se salveaza direct in galeria de poze si video-uri a telefonului.

Restul sunt bonusuri.

Mie personal imi e util sa am muzica downloadata pentru datile cand merg cu cortul si boxa externa in zone fara semnal.

#11
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Daca mergi in zona fara semnal, cum mai descarci? Pe cealalta parte, daca iti faci un abonament de streaming, ai optiune de playback offline.

#12
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Playback offline care se face tot in urma downloadarii piesei. Deci e acelasi lucru

#13
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Nu e acelasi lucru pentru ca iti consuma mult mai putine date.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate