Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Thread-uri inchise cu nemiluita. APOCALIPSA! De ce si cum?

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
210 replies to this topic

#19
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Eu gasesc lipsit de demnitate clona si folosirea ei , o sobolaneala romaneasca de pusti puberi dositi dupa tastaturi . Si era interzisa in regulament  inainte . Daca acum numai e , sa ni se spuna . Hanul n-o sa aiba niciodata clone . Nu mi-s muiere sa stau dupa turul nadragilor altcuiva .

#20
Kersim

Kersim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,064
  • Înscris: 15.10.2016
Ideea este ca acele clone nu prea sunt facute doar de plictiseala, sa ai doua conturi. Cele care sunt facute pentru asta chiar nu incurca.

Problema este cu clonele care exista in urma unei sanctiuni, gen un ban. Ce rost mai are moderarea, punctele, banul daca oricum iti faci un alt cont imediat si o iei de la capat?

#21
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Nu a spus nimeni ca incurajeaza asta. Insa, nici sa vanam non stop clone nu pare tocmai o ocupatie bestiala Posted Image

 GingisHan2015, on 09 august 2017 - 13:40, said:

Eu gasesc lipsit de demnitate clona si folosirea ei , o sobolaneala romaneasca de pusti puberi dositi dupa tastaturi . Si era interzisa in regulament  inainte . Daca acum numai e , sa ni se spuna . Hanul n-o sa aiba niciodata clone . Nu mi-s muiere sa stau dupa turul nadragilor altcuiva .


#22
Kersim

Kersim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,064
  • Înscris: 15.10.2016
Cand un user are 5000 de posturi, deja cred ca a existat suficient timp pentru a fi vanat.

Cand inclusiv el recunoaste ca este clona si ca a fost banat, chiar nu mai exista absolut nicio scuza, ci doar rea vointa.

#23
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Ai deschis cutia pandorei! Sa vezi in campaniile electorale ce vor lucra baEtii...

 Monitoxus, on 09 august 2017 - 13:47, said:

Nu a spus nimeni ca incurajeaza asta. Insa, nici sa vanam non stop clone nu pare tocmai o ocupatie bestiala Posted Image


#24
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Bine . Va las  si va  urmaresc dezbaterea in continuare cu placere .

#25
Kersim

Kersim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,064
  • Înscris: 15.10.2016
De parca acum nu lucreaza. But wait, libertate de exprimare..

Uite de asta zicema eu ca treaba asta nu poate fi rezolvata decat la nivel guvernamental, de unde sa se dea cu biciul.

#26
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
E faina libertatea asta la multipla personalitate.Deci pot deschide un subiect in care sa conversez singur si sa ma ridic in slavi cat am chef,perfect pentru aria de psiho si nu numai.

#27
Cleopatra-

Cleopatra-

    Fleur-Noire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,592
  • Înscris: 12.04.2009
Parcă exista un regulament care interzicea folosirea de clone. O fi fost actualizat și el...

#28
RealThing

RealThing

    Got rogue

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,547
  • Înscris: 06.02.2006
Cat timp exista regulamentul in forma actuala, va fi respectat.

#29
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005

 cleopatra00, on 09 august 2017 - 14:02, said:

Parcă exista un regulament care interzicea folosirea de clone. O fi fost actualizat și el...
probabil ca da....

devine amuzant cu noile schimbari de politica....

Edited by arg, 09 August 2017 - 14:07.


#30
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,921
  • Înscris: 10.07.2014
Sa fim seriosi,nu cred ca este o masura buna insa Softpedia isi gestioneaza treburile asa cum crede.Ideea de a fi organizat nu e un defect,nici acasa nu-ti arunci lucrurile pe unde iti vine ci le asezi frumos la locul lor,in dulap in pantofar,etc.Ca de multe ori apare si chat.ul intre userii mai vechi,de acord insa se poate modera dar un topic de Note8 pe care am postat ultimile leakuri sa-l inchizi,nu vad de ce.Trebuie sa deschid un nou thead legat de acest model in fiecare zi?Deasemeni multora din userii noi le e greu sa caute topicul dedicat telefonului unde primesc rezolvari pertinente si prefara sa deschida un nou thead fiindca ei se grabesc si trebuie sa le raspunda cineva.Nimeni nu e angajat la suport tehnic iar dupa ce-i ajuti(rupandu-ti dint timpul tau)nici macar un multumesc nu primesti sau spun ca nu e solutia cautata.Tine si de bunul simt al unora ca intai sa incerci sa-ti cauti informatia si pe urma ceri ajutorul.Se pot vorbi multe insa daca asa s-a decis,desi eu cred ca totul e din ratiuni de business,asa sa fie insa nu trebuiau inchise theadurile dedicate.Aceasta masura a lovit in munca unora dintre colegi.

#31
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
si poate unii chiar intra acolo sa vada daca a mai aparut ceva nou legat de modelul preferat de telefon

#32
BogzaG

BogzaG

    nu pot trăi fără multiculti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,357
  • Înscris: 03.07.2016
Monitoxus e moderator?

#33
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Well, putem face si o arie speciala pt asta si sa facem acces cu SMS. Cred ca ar fi o cerere nebuna pentru a privi asemenea specimene. So, daca vrei sa faci asta, pls anunta-te inainte ca poate facem un ban impreuna Posted Image

In alta ordine de idei, daca asta face pe cineva sa se "linisteasca" poate sa o faca. Oricum, stim cu siguranta ca nu exista deja oameni care fac asta?! Plus ca exista arii destule unde se poate afirma linistit fara sa fie "vanat"...

Clonele sunt enervante atunci cand subiectul clonat e enervant. Si, da, este in regulament deci pe ariile unde asta conteaza, sunt convins ca vor fi banati. E problema lor.

 daniMMM, on 09 august 2017 - 13:57, said:

E faina libertatea asta la multipla personalitate.Deci pot deschide un subiect in care sa conversez singur si sa ma ridic in slavi cat am chef,perfect pentru aria de psiho si nu numai.


#34
tybanu

tybanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,586
  • Înscris: 15.01.2007

 BogzaG, on 09 august 2017 - 14:11, said:

Monitoxus e moderator?

E Adam.

Am un sentiment de '89. Abia se obisnuisera userii sa caute prin threaduri, si sa citeasca inainte sa intrebe, si acum bum...

Edited by tybanu, 09 August 2017 - 14:14.


#35
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,222
  • Înscris: 29.07.2013
a. crearea si folosirea de "clone" (mai multe conturi ale aceluiasi utilizator). Descoperirea de catre moderatori a acestor conturi va duce la suspendarea definitiva a conturilor clonelor si suspendarea pe o perioada de 15 de zile a contului principal.

Regula este in continuare si, probabil, va ramane. Creearea de clone si "exploatarea" lor se face pe riscul si responsabilitatea fiecaruia.

#36
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005

 BogzaG, on 09 august 2017 - 14:11, said:

Monitoxus e moderator?
"ID membru: 1"

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate