Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Deschidere subiect nou chiar daca exista topic dedicat

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#19
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

View PostMonitoxus, on 09 august 2017 - 12:54, said:

In 99% din cazuri nicio problema nu este identica cu alta desi poate parea. Pot sa fie si 100 care sa semene atata timp cat se discuta la subiectul propus ... E mai util decat sa postezi ceva intr-un thread chat si sa citesti 10 raspunsuri pentru altii pana cand, poate, vei primi si tu unul. See?
Daca sunt foarte multi care au o parere diferita de a ta, tu tot o tii langa cu parerea ta, desi e clar ca are o problema? E clar ca ideea ta este in inferioritate, insa continui sa o sustii pentru ca beneficiezi de puterea de a face asta.

#20
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Da, acum nu mai cauți o singură informație în 300 pagini, ci o singură informație în o sută de subiecte cu câte n pagini.
Nu găsesc niciun folos pentru utilizatorul de forum, datorită acestei decizii.
Forumuri mult mai mari tot fac trimiteti la subiecte de bază, nu înțeleg de ce am schimba ceva care deja funcționează.
Repet, asta nu ajută deloc utilizatorul.
O să-mi spuneți că dacă nu-mi convine, să cânt la altă masă. Suntem dezamăgit. Pe cuvânt. Petreceam  mai mult timp pe SP, decât pe altele și numărul de postări probabil evidențiază asta.
Decizia dv este greșită.

#21
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
https://forum.softpe...a-de-ce-si-cum/

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate