Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Desene animate cu copii homosexuali...

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
703 replies to this topic

Poll: Desene animate (17 member(s) have cast votes)

Presupunand ca v-ati surprinde copilul urmarind filmul respectiv, cum ati proceda ?

  1. I-as intrerupe vizionarea si i-as interzice sa mai urmareasca asa ceva, fara explicatii (2 votes [11.76%] - View)

    Percentage of vote: 11.76%

  2. I-as intrerupe vizionarea, explicandu-i motivele pentru care am facut-o (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. L-as lasa sa vada pana la sfarsit si as purta cu el o discutie explicativa, incercand sa-l fac sa inteleaga despre ce e vorba (9 votes [52.94%] - View)

    Percentage of vote: 52.94%

  4. Voted L-as lasa sa vada, fara alte explicatii, lasand la latitudinea lui sa judece problema, sfatuindu-l sa ma intrebe daca are nelamuriri (3 votes [17.65%] - View)

    Percentage of vote: 17.65%

  5. Nu m-as implica deloc, e un filmulet ca oricare altul, nu vreau sa-i provoc interesul, nu necesita explicatii (3 votes [17.65%] - View)

    Percentage of vote: 17.65%

Vote

#19
GRATEFUL

GRATEFUL

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,384
  • Înscris: 17.04.2014

View Postpacopaco1967, on 07 august 2017 - 13:33, said:

, in schimb familia traditionala e anormala, adica barbatul betiv si bataus, copii vagabonti, nevasta curva . . .
oau, asta inseamna familia traditionala?pentru cine?!

Edited by GRATEFUL, 07 August 2017 - 13:38.


#20
Erwin_Rommel

Erwin_Rommel

    Titlul membrului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,499
  • Înscris: 17.04.2017

View Postpacopaco1967, on 07 august 2017 - 13:33, said:

Nu citesti ce spune Admin ? Cica e paranoia, adica doar ti se pare , in schimb familia traditionala e anormala, adica barbatul betiv si bataus, copii vagabonti, nevasta curva . . .  dar intr-o familie de homosexuali domneste armonia, dragostea, blandetea, parintii sunt jucausi, se vorbeste doar cu voce umeda, blajina . . . . deci trebuie starpita familia traditionala dar avem noi o varianta mai buna, o transformam incet incet, lasati copii sa se uite la desene animate cu dedicatie  Posted Image  si veti vedea minunea  .
Aseara a fost filmul ''Demolatorul'' cu Sylvester Stalone, pe TNT: actiunea se peterecea in 2032, domnea armonia si pacea numai ca a scapat un detinut criogenat din vechea lume: anii 80'...alta actiune aici...Treaba e ca barbatii in 2032 se comportau foarte sisi si cantau cantece de copii, femeile si barbatii nu mai faceau sex, ci era fertilizarea in vitro: dublu inteles. :D

Edited by Erwin_Rommel, 07 August 2017 - 13:39.


#21
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,023
  • Înscris: 09.01.2007
Trebuie scoliti astia micii, ca dupa aia nu stiu ca au dreptul sa fie homo. O sa creasca niste conservatori daca nu le deschidem mintea.

View PostSteetch, on 07 august 2017 - 13:33, said:

Ma, sa ma ierti, da' ce camaraderie intre barbati presupune saritu' inimioarei roz din piept si mangaiatu' parului camaradului? Si priviri de-alea, pe sub sprancene?

Dap, filmuletul include ostracizarea de catre colegi, mania persecutiei.

#22
uhu10uhu

uhu10uhu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,743
  • Înscris: 04.10.2006
Cred ca totusi preferintele sexuale nu se "inoculeaza" cu un film. Film pe care nu esti obligat sa-l vezi nici tu si nici ai tai copii decat daca alegi asta.
E vorba ca "exista un desen animat cu 2 copii gay" pentru tine si te deranjeaza. Cu ce? Daca nici nu o sa-l vezi.

Edited by uhu10uhu, 07 August 2017 - 13:49.


#23
mariancristea1982

mariancristea1982

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 31.07.2017
Asta este o boala si trebuie tratata la psiholog sau la psihiatru. Sa mai faci si desene animate, promovand asa ceva, trebuie clar sa te duci la psihiatru. Cat poate sa fie de tare faza sa te duci cu copilu in parc si sa vezi 2 barbosi sarutandu-se si sa te intrebe baiatu sau fata "ce fac tata idiotii aia 2?". Trebuie sa provii dintr-o eroare genetica sa te nasti cu psihoza asta in tine

Edited by mariancristea1982, 07 August 2017 - 13:45.


#24
Erwin_Rommel

Erwin_Rommel

    Titlul membrului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,499
  • Înscris: 17.04.2017

View Postuhu10uhu, on 07 august 2017 - 13:42, said:

Cred ca totusi preferintele sexuale nu se "inoculeaza" cu un film. Film pe care nu esti obligat sa-l vezi nici tu si nici ai tai copii decat daca alegi asta.
E vorba ca "exista" un desen animat cu 2 copii gay" pentru tine si te deranjeaza. Cu ce? Daca nici nu o sa-l vezi.
E deranjant ca homosexualii improsca cu propaganda lor peste tot: televizor, internet, viata reala. Trebuie sa renunt la astea ca sa nu-i mai vad? Ma fac pustnic?

Edited by Erwin_Rommel, 07 August 2017 - 13:51.


#25
pacopaco1967

pacopaco1967

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,550
  • Înscris: 13.09.2010

View PostGRATEFUL, on 07 august 2017 - 13:37, said:

oau, asta inseamna familia traditionala?pentru cine?!
Asa se zice acum despre familia traditionala. In comparatie cu familia gay cea traditionala inca nu a evoluat, adica evoluam, da ? Si unde evoluam ? La familiaaaaa  gaaaaay . Nu se mai fac copii prin sex ci e nevoie de mama surogat sau vitro. Acu sexul normal deja e ca duca. Cica nu e safe . Oral si anal e  indicat. Am mai auzit un tembel vorbind :" numa tractoristii mai fac sex normal" . Vreti voi sa se umple lumea de tractoristi ? Posted Image

#26
uhu10uhu

uhu10uhu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,743
  • Înscris: 04.10.2006

View PostErwin_Rommel, on 07 august 2017 - 13:44, said:

E deranjant ca homalaii improsca cu mizeriile lor peste tot: televizor, internet, viata reala. Trebuie sa renunt la astea ca sa nu-i mai vad? Ma fac pustnic?
Nu numai ca e homofoba reactia ta dar e interzisa de regulamentul forumului.

#27
mariancristea1982

mariancristea1982

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 31.07.2017

View PostErwin_Rommel, on 07 august 2017 - 13:21, said:

Vreau sa vad niste desene cu niste copii necrofili, zoofili...pe cand?
Mai asteapta un pic. Ce diferenta este intre un homosexuaL si un zoofil sau necrofil? NICIUNA, toti sunt bolnavi psihici schimbandu-si in creierul ala bolnav gandirea despre relatiile sexuale. Maine poimaine o sa vedem un desen animat, asemanator cu acesta din topic... cum unu din copac vaneaza o gaina sau o vaca sau altu se "joaca" cu mortii prin cimitir

Edited by mariancristea1982, 07 August 2017 - 13:51.


#28
mihnearau1

mihnearau1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,588
  • Înscris: 20.09.2016

View Postuhu10uhu, on 07 august 2017 - 13:47, said:

Nu numai ca e homofoba reactia ta dar e interzisa de regulamentul forumului.

poate ar trebui arie speciala pe softpedia cu treaba asta
cine e interesat sa posteze acolo

#29
mariancristea1982

mariancristea1982

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 31.07.2017

View PostErwin_Rommel, on 07 august 2017 - 13:44, said:

Ma fac pustnic?
N-ai vazut ca si astia din preotie sunt homosexuali sau pedofili. S-a ajuns in asa "mizerie" incat pana si fetele bisericesti au o mentalitate bolnava si te mai miri ca nu se mai duce lumea la biserica. Ce sa faca acolo? sa-i sarute mana spovedindu-se unui "labagiu"

Edited by mariancristea1982, 07 August 2017 - 13:53.


#30
Erwin_Rommel

Erwin_Rommel

    Titlul membrului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,499
  • Înscris: 17.04.2017
Nu sunt de acord cu lingaii din parc (barbat-femeie), mi se face scarba: o treaba pre-mergatoare sexului in public dar sa vad doi homo facand lucrul asta...

No thanks man, mai bine orb.

Edited by Erwin_Rommel, 07 August 2017 - 13:51.


#31
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,023
  • Înscris: 09.01.2007

View Postuhu10uhu, on 07 august 2017 - 13:42, said:

Cred ca totusi preferintele sexuale nu se "inoculeaza" cu un film. Film pe care nu esti obligat sa-l vezi nici tu si nici ai tai copii decat daca alegi asta.
E vorba ca "exista un desen animat cu 2 copii gay" pentru tine si te deranjeaza. Cu ce? Daca nici nu o sa-l vezi.

Vorba e ca gay-i au facut un film folosindu-se de personaje copii.

#32
Erwin_Rommel

Erwin_Rommel

    Titlul membrului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,499
  • Înscris: 17.04.2017

View Postmariancristea1982, on 07 august 2017 - 13:50, said:

N-ai vazut ca si astia din preotie sunt homosexuali sau pedofili
Da, exemplul prost din partea mea...exact ce am spus mai sus, suntem infestati de bolnavi psihici, in toate domeniile.
Nu e lucru nou, mai intai au fost psihopatii (mai nou psihopatia nu se considera boala...), acum am ajuns la level 2.

Edited by Erwin_Rommel, 07 August 2017 - 13:54.


#33
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,380
  • Înscris: 02.06.2005
Ma uitam ca si digi24 a adoptat o politica pro-homosexualeala foarte agresiva. Ziua si stirea cum ca in nu-stiu-ce tara s-a legalizat familia cu 3 barbati sau mai stiu ce chestie.

#34
Erwin_Rommel

Erwin_Rommel

    Titlul membrului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,499
  • Înscris: 17.04.2017
Mai nou, daca esti homofob, esti considerat din start: ortodox medieval, neanderthalian, ingust la minte, comunist, nazist.

View PostdreaQ, on 07 august 2017 - 13:55, said:

Ma uitam ca si digi24 a adoptat o politica pro-homosexualeala foarte agresiva. Ziua si stirea cum ca in nu-stiu-ce tara s-a legalizat familia cu 3 barbati sau mai stiu ce chestie.
Pai tot DIGI sunt cei mai moderni, promoveaza PNL, homo, transmisiuni super di recte., etc.

#35
jimmyboy9111

jimmyboy9111

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 29.07.2017
barbat cu barbat clar nu, e scarbos

femeie cu femeie da:)..sunt de acord

#36
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,293
  • Înscris: 07.02.2003

View PostGRATEFUL, on 07 august 2017 - 13:11, said:

cica personajele sunt adolescenti, dar mie mi se par doar copii...
e clar ca se urmareste inocularea de la varste fragede a relatiei homosexuale...
Nu cred ca e vorba de inoculare ci de desfacerea preconceptiilor demonizante la adresa lor... pentru ca acei copii vor trai intr-o societate libera de asemenea preconceptii si e cazul sa invete ca nu toata lumea e la fel.

View PostErwin_Rommel, on 07 august 2017 - 13:58, said:

Mai nou, daca esti homofob, esti considerat din start: ortodox medieval, neanderthalian, ingust la minte, comunist, nazist.
Pai in general ei se identifica cu homofobia... deci nu e o problema aceasta consideratie. Intr-o societate deschisa fiecare isi vede de treaba lui si nu are treaba cu ce face vecinu cu cine se vede daca e barbat sau femeie etc...

Edited by andreic, 07 August 2017 - 14:05.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate