Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Problema logare Facebook cont privat/pagina

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011
Am o problema care cu siguranta nu a mai fost intalnita, dar rog ceva sugestii in privinta asta.

In octombrie 2016 a fost creat un cont de Facebook, urmat de o pagina. Printr-o nu stiu ce eroare/bug al paginii Facebook, au fost creata mai multe conturi sub aceasi denumire cu aceasi adresa de E-Mail (problema a fost sesizata dupa ce pagina a fost creata). Pagina a fost creata, a putut fi administrata, pana intr-un moment cand dupa logare am sesizat ca am intrat intr-un cont copie, care nu avea acces la pagina de Facebook. Am scris in diferite forumuri de support ale Facebook-ului, fara nici un succes. Ca sa reportez pagina nu merge, nu exista un motiv anume, daca o reportez pentru altceva primesc raspuns ca pagina este ok, ceea ce si este.

Mi-a venit idea sa sterg conturile unul dupa altul, asteptand de fiecare data 2 saptamani pana sa se stearga. Luna august 2017, se pare ca am reusit sa sterg toate conturile, astazi am incercat sa ma loghez, urmatoarea problema este ca Facebook spune "cu aceasta adresa de E-Mail nu exista nici un cont". Conturile par a fi sterse, ce ma nedumereste este faptul ca am sters si contul admin cu accesul la pagina respectiva, fara a imi da seama, sau poate fara a imi aparea.

Problema este urmatoarea, acum pagina exista, dar nu are administrator. Nu poate fi moderata si nu pot face absolut nimic in privinta asta. Daca incerc sa imi deschid un cont nou cu aceasi adresa de e-mail nu este nici o problema, adresa nu este in baza lor de date.

Acum intrebarea mea este, exista sansa ca pagina sa se deactiveze dupa o perioada de timp neactiva (vorbim de peste 6 luni de zile fara o postare). Sau cum reusesc sa o accesez sa o pot sterge si sa o pot crea din nou corect. Este vorba despre o pagina a unei companii, astfel ca suntem blocati din octombrie 2016 cu pagina de Facebook.

Vreo idee? THX

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate