Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Alegere sala lupte

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
BlueEyes93

BlueEyes93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 544
  • Înscris: 01.09.2014
Absoluto sau Club Ciprian Sora?Care credeti ca e mai ok?

#2
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Depinde ce vrei. Pentru MMA , clar Absoluto . Pentru Kickbox , Sora . Si Mihaita si Sora sunt antrenori foarte buni si cluburile lor sunt cele mai galonate din tara . Conteaza ce te atrage pe tine .

#3
DaculScoril0

DaculScoril0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,670
  • Înscris: 03.12.2014
pe Chuck Norris nu-l bate nimeni

#4
BlueEyes93

BlueEyes93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 544
  • Înscris: 01.09.2014

 JurasikMan, on 06 august 2017 - 19:20, said:

Depinde ce vrei. Pentru MMA , clar Absoluto . Pentru Kickbox , Sora . Si Mihaita si Sora sunt antrenori foarte buni si cluburile lor sunt cele mai galonate din tara . Conteaza ce te atrage pe tine .
Ma interesa kickbox.La Absoluto am vazut ca e Ionut Atodiresei,Sora face doar antrenamente private.Nu stiu atmosfera din cluburi.Si am zis sa incerc cu kick,daca nu e ok,ma mut la mma.

Edited by BlueEyes93, 06 August 2017 - 20:46.


#5
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Ionut nu este tocmai cel mai indicat antrenor. Depinde mult de categoria ta. Ionut este foarte usor in categorie si modul de predare si abordarea luptei sunt influentate de asta . Normal ca Sora nu face cu incepatorii ...nici Tudor Mihaita . Ei antreneaza la alt nivel dar mergand la una dintre scolile lor poti avea acces si la antrenamentele conduse de ei daca ai rezultate si esti serios .
Ionut a facut tranzitia la MMA dar eu personal nu li consider bun de antrenorat. Este un luptator bun insa nu prea reuseste sa se faca inteles ca instructor. Este o parere personala.

#6
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Absoluto clar e mai spalat, sunt foarte frecventati pentru bjj.

#7
BlueEyes93

BlueEyes93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 544
  • Înscris: 01.09.2014

 JurasikMan, on 07 august 2017 - 08:43, said:

Ionut nu este tocmai cel mai indicat antrenor. Depinde mult de categoria ta. Ionut este foarte usor in categorie si modul de predare si abordarea luptei sunt influentate de asta . Normal ca Sora nu face cu incepatorii ...nici Tudor Mihaita . Ei antreneaza la alt nivel dar mergand la una dintre scolile lor poti avea acces si la antrenamentele conduse de ei daca ai rezultate si esti serios .
Ionut a facut tranzitia la MMA dar eu personal nu li consider bun de antrenorat. Este un luptator bun insa nu prea reuseste sa se faca inteles ca instructor. Este o parere personala.
am facut kick cu Ionut,a fost ok.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate