Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Allview X4 Soul Infinity

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#73
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ai si tu un stift din asta sau vorbeste doar nvidia din tine ? Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cp_7xitcf84?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by MembruAnonim, 12 March 2018 - 10:54.


#74
rbvm

rbvm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 16.02.2009
Eu folosesc de 4 ani de zile un X1 Soul căruia, în afară de faptul că se conectează greu la GPS (vezi topicul dedicat), nu am avut ce să îi reproșez. Soția a folosit un V2 Viper X, căruia i-a cedat mufa de încărcare. În rest, a funcționat impecabil. Eu cred că de la un anumit nivel/preț, telefoanele Allview, în general, sunt ok. Cele care costă în jur de 500 de lei sau mai puțin probabil că au performanțe mai scăzute, dar, ca la chinezi, cât dai atâta face. Eu aș opta pentru un nou Allview din două motive: preț mai mic la configurație asemănătoare și, mai nou, Android-ul curat sau foarte puțin customizat, fiindcă din aplicațiile preinstalate, nu știu dacă am folosit altceva în afară de agenda de contacte, aplicația de sms și cea de apeluri.
Spor!

#75
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017

View PostMembruAnonim, on 12 martie 2018 - 10:53, said:

Ai si tu un stift din asta sau vorbeste doar nvidia din tine ? Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cp_7xitcf84?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu ma uit la Bufnici nici daca mi-ai da 500 euro sa ma uit un minut.. Bufnici n-are treaba cu domeniul asta. E in pom. In plus reviewurile sunt prea gay, nasoale. Bufnici n-are treaba cu recenziile adevarate. Prinde la cocalari.. in rest..

Cine stie de ce producator obscur de Shenzhen e facuta seria x4 soul infinity. Va suparati voi dar va suparati degeaba. Nu este facuta de Gionee. Daca era facuta de Gionee n-aveau  cum sa iasa asa de naspa aceste terminale intelegente
P.S. Sunt fan AMD :)

Edited by -koss-, 12 March 2018 - 11:29.


#76
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Uita-te la Antena 3 sau unde vrei tu, dar Gionee este producator Allview, chair daca nu-ti convine tie. Daca nu-ti place, ia aifonu neamule ca ala arata beton... Posted Image
Esti funny AMD, asta ne0am lamurit deja...

https://www.androidr...-allview-video/

Edited by MembruAnonim, 12 March 2018 - 11:54.


#77
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Ai desfacut tu vreun infinity si scrie pe placa de baza gionee? Allview lucreaza cu multi producatori ODM din China sau din SIngapore deci a lucrat cu mai multi fabricanti. Cele mai reusite au fost intr-adevar cele produse de Gionee pentru Allview dar nu toate Allviewurile sunt Gionee rebrandate din pacate. De la x1 la x3 da.. au fost gionee. Cele din seria x4 infinity nu prea par proiectate si fabricate de Gionee. Probabil au apelat la alt ODM Chinez mai ieftin cei de la allview sa scoata mai multi bani din rebrand dar au dat-o in bara cu ecranul, camera, receptia gps, etc.
La gadele sa te uiti matale.. Nu prea ma uit pe la tv... sporadic pe la realitatea in rest.. il tin pe history sa adorm.

Poti sa iei aplicatia Device info HW si sa vezi ce model e placa de baza. Scrie gionee acolo?

Eu iti zic ceva si tu nu pricepi. Scriu pentru altii ca poate au sanse mai mari aia sa priceapa. Allview a colaborat si colaboreaza cu mai MULTI ODM. O.D.M.. original design manufacturer.. the..

Edited by -koss-, 12 March 2018 - 12:16.


#78
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016
Pentru cei care detin telefonul, cum sta pe partea de receptie semnal GSM?

#79
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Fara probleme si eu sunt in Digi ... am mereu 4G iar vocea merge si VoWifi si VoLTE ;)

#80
nissanbp

nissanbp

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.03.2018

View Postheinz, on 12 martie 2018 - 23:23, said:

Pentru cei care detin telefonul, cum sta pe partea de receptie semnal GSM?
Cam slabut !
terminalul meu pierde semnalul acolo unde alt telefon inca se descurca pe internet.
Nu recomand spre cumparare.

#81
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Nici un om care se pricepe cat de cat la telefoane inclusiv telefoane inteligente nu ar recomanda nimic din seria x4 soul infinity de la Allview. Urla unii pe aici pe topic doar ca sa nu isi ia altii teapa cu aceste terminale. Exista zeci de alte alternative la acest pret.. uitati-va si voi la recenzii si pareri inainte de a cumpara ceva.. Nu mai puneti botul la reviewuri facute de situri romanesti care sunt PLATITE si SPONSORIZATE de Allview.
Ce a fost si este de laudat la Allview laud ce este de criticat critic. Asa e normal intr-o lume civilizata.

Edited by -koss-, 16 July 2018 - 11:01.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate