Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Allview X4 Soul Infinity

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#37
-koss-

-koss-

    Technology apprentice

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Zic ceea ce este. Critica este constructiva. Ii las pe altii care se pricep doar a lauda Posted Image Acum serios, sa vi cu rezolutie HD Ready 720p.. si sa ceri 1500 lei.. mi se pare aiurea + sa vi cu camere foarte proaste si neclare, pe seria x4 soul infinity, mi se pare iar foarte aiurea. Daca citesc aia de allview, isi dau si ei seama ca am dreptate.

Edited by -koss-, 20 December 2017 - 16:37.


#38
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,582
  • Înscris: 01.03.2015
Sigur ca ai dreptate. Pe un ecran asa mare pui un hd amarat e cam aiurea... Atia de la Olviu se cred mare firma si isi permit sa puna niste preturi exagerate. Stii vorba aia... nu e prost cel care cere ci cel care da. :)

#39
SMAlex

SMAlex

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 20.10.2017

View Posteu-DECEBAL, on 20 decembrie 2017 - 19:41, said:

Sigur ca ai dreptate. Pe un ecran asa mare pui un hd amarat e cam aiurea... Atia de la Olviu se cred mare firma si isi permit sa puna niste preturi exagerate. Stii vorba aia... nu e prost cel care cere ci cel care da. Posted Image
Pana la urma fiecare dintre noi este liber sa aleaga ... persoanele  de la allview  au ales sa ceara un anumit pret pentru un produs ... dca cineva vrea un produs de la allview trebuie sa achite acel pret

#40
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,582
  • Înscris: 01.03.2015
Sau sa le dea cu flit cumparand de la alta firma. :D Bine ca macar s-au gandit sa puna Avi in google play. Asa are sanse sa primeasca update.

#41
cdynu

cdynu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 19.11.2009
Puteti, va rog, sa postati. apk-ul mult laudatului asistent avi ajuns la versiunea 0.2.13? Poate merge si la noi cei fara allview. In market nu afisaza aplicatia daca nu ai allview model compatibil iar de descarcat din alta sursa nu merge sau nu exista cu ultima versiune. Extractia apk-ului e simpla daca aveti tel rootat (copiere din system) sau foarte simpla, daca aplicatia nu este de sistem, cu o aplicatie ca Xplore care are functe de copiere aplicatie Multumesc anticipat!

#42
nelutu79

nelutu79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,655
  • Înscris: 10.01.2007
Tocmai am achizitionat un infinity S
Merge VoWIFI si VoLTE de la Digi si Orange, imi place telefonul, din pacate trebuie sa ii fac retur din cauza ecranului. are o tenta de verzui...
comparatia este facuta cu allview vision... Attached File  IMG_20180118_155447.jpg   80.46K   59 downloadsAttached File  IMG_20180118_155525.jpg   53.55K   57 downloadsAttached File  IMG_20180118_155504.jpg   49.36K   59 downloads

#43
-koss-

-koss-

    Technology apprentice

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Ecran low end de proasta calitate la 30 dolari ce sa-i ceri Posted Image Ai nimenrit unul de se vede de zici ca a stat scufundat in matasea broastei.Fa-i returnare si orienteaza-te spre altceva. MIe culorile reci nu-mi plac. Tenta verzuie este extraordinar de rece. Deci pe langa camerele foto extrem de proaste bag pe lista si probleme la ecrane la seria x4 soul infinity.

Edited by -koss-, 18 January 2018 - 21:07.


#44
nelutu79

nelutu79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,655
  • Înscris: 10.01.2007
Am si modelul vision si merge calumea... L-am cumparat mai mult pt junior ca are proiector... infinity l-am luat ca telefon secundar...

#45
valer

valer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,832
  • Înscris: 25.05.2006
Să nu fie setat pe protecție a ochilor!? Mă întreb doar...

#46
nelutu79

nelutu79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,655
  • Înscris: 10.01.2007
Am verificat tot, iti dai seama...cand setez functia pt protejat ochii il bag in ceta de tot iar cand o scot e ca si cum ar fi activata... asa se vede... il fac retur si imi trimite altul...

#47
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Eu am probleme cu updatetul  OS (pentru VoLTE)... Nu reuseste sa il instaleze, imi da eroare.
Camera foto e mai slabuta, dar totusi e un telefon bun: isi face treaba si se misca bine

View Post-=CyberMix=-, on 05 decembrie 2017 - 17:05, said:

Salutare,

O întrebare către posesorii de AllView X4 Soul Infinity: Ați primit astăzi update? Daca da, conține și VoLTE/VoWIFI pentru Digi.Mobil.

Întreb pentru că așa se lăudau in comunicatul din 24 Noiembrie.

Mulțumesc.


#48
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010

View PostMembruAnonim, on 23 ianuarie 2018 - 11:48, said:

Eu am probleme cu updatetul  OS (pentru VoLTE)... Nu reuseste sa il instaleze, imi da eroare.
Camera foto e mai slabuta, dar totusi e un telefon bun: isi face treaba si se misca bine
C
Fă-i update cu SIM-ul scos din telefon; eu așa am reușit la un AllView P4 Pro! :)


#49
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,571
  • Înscris: 26.06.2010
Tocmai am vazut că slotul 1 este nefuncțional cu cartela Vodafone , citește doar cartele de Orange.E un bug sau s-a stricat slotul in doua săptămâni ?

#50
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View PostDieselCRDI, on 25 ianuarie 2018 - 06:46, said:

C
Fă-i update cu SIM-ul scos din telefon; eu așa am reușit la un AllView P4 Pro! Posted Image
Am reusit sa fac update dupa ce am resetat telefonul si am formatat cardul de memorie... Tampitii ma trimteau la minunatul service Diangi  :P

View Postnelutu79, on 18 ianuarie 2018 - 20:36, said:

Tocmai am achizitionat un infinity S
Merge VoWIFI si VoLTE de la Digi si Orange, imi place telefonul, din pacate trebuie sa ii fac retur din cauza ecranului. are o tenta de verzui...
comparatia este facuta cu allview vision... Attachment IMG_20180118_155447.jpgAttachment IMG_20180118_155525.jpgAttachment IMG_20180118_155504.jpg
Posibil cablul de date al ecranului nu e conectat corect...

https://play.google....assistant&hl=en pentru cine poate sa incerce o rootare ceva link avi allview apk!

#51
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010

View PostMembruAnonim, on 31 ianuarie 2018 - 11:52, said:

Am reusit sa fac update dupa ce am resetat telefonul si am formatat cardul de memorie... Tampitii ma trimteau la minunatul service Diangi  Posted Image
...
Eu n-am avut nevoie de reset ci doar să-i scot SIM-ul! Posted Image
Poate ai avut o problemă cu SD card-ul?!?

#52
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Posibil... Dupa formatare probabil l-a vazut "corect"

#53
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Cred ca simul 2 nu merge daca ai instalata memorie SD

#54
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,591
  • Înscris: 28.11.2001

View Postcdynu, on 18 ianuarie 2018 - 01:23, said:

Puteti, va rog, sa postati. apk-ul mult laudatului asistent avi ajuns la versiunea 0.2.13? Poate merge si la noi cei fara allview. In market nu afisaza aplicatia daca nu ai allview model compatibil iar de descarcat din alta sursa nu merge sau nu exista cu ultima versiune. Extractia apk-ului e simpla daca aveti tel rootat (copiere din system) sau foarte simpla, daca aplicatia nu este de sistem, cu o aplicatie ca Xplore care are functe de copiere aplicatie Multumesc anticipat!
https://www.cristian...avi-pe-telefon/

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate