Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

High CPU usage la vizionarea filmelor - Windows 10 Creators Update

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
catalin.t

catalin.t

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 23.02.2005
Bine punctat, eiffel! Oricum, ma amuza cand mai vad cate o problema cu Win 10 pe un PC vechi si se gaseste cate unul sa spuna ca Windowsul e prost, nu ca hardware-ul nu mai este suportat! :)

#20
e2k

e2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,325
  • Înscris: 15.10.2004
@catalin.t

Astfel de probleme nu apar numai pe calculatoare sau componente vechi ci si pe cele noi. Eu am avut probleme cu placi de retea atat wireless pe laptop cat si ethernet pe desktop si ele erau suportatate de Windows 10 si aveau si drivere de la producator. La unul din laptopuri se pare ca problema s-a rezolvat, la desktop nu am mai incercat sa fac din nou upgrade la 10.

Am mai zis-o si cu alte ocazii se fac prea multe modificari in perioade scurte de timp si din aceasta cauza Windows 10-le are probleme cu unele componente, chiar daca ele sunt oficial suportate de sistem.

Daca Microsoft nu ar fi inceput politica asta noua cu Windows 10 cel mai probabil placa video a lui @kristi82 ar fi mers pana la sfarsitul vietii lui Windows 10 avand in vedere ca initial a mers chiar daca nu avea driver care sa o suporte in mod oficial. Acum insa avand in vedere ca Microsoft a zis ca 10-le va fi ultima versiune fac modificari in el de il iau dracii si se pare ca uneori sufera si cei care au componente hardware suportate de sistem.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate