Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 

cinavia

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Daca vrei servicii de streaming, nici n-ai nevoie de un blu-ray player. Si televizoarele smart stiu.

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

 Ion_de_la_Raion, on 18 august 2017 - 16:58, said:

Daca vrei servicii de streaming, nici n-ai nevoie de un blu-ray player. Si televizoarele smart stiu.
Nu toti au televizoare smart si nu toate serviciile de streaming sunt incluse in orice televizor smart.

#21
Calin_fdx

Calin_fdx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,633
  • Înscris: 13.09.2014

 Ion_de_la_Raion, on 18 august 2017 - 16:58, said:

Daca vrei servicii de streaming, nici n-ai nevoie de un blu-ray player. Si televizoarele smart stiu.
Nici un seviciu streaming nu se apropie de calitatea blu-ray! Acesta daca ai pretentii!

#22
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

 Calin_fdx, on 18 august 2017 - 17:15, said:

Nici un seviciu streaming nu se apropie de calitatea blu-ray! Acesta daca ai pretentii!

In afara de colectia personala de dvd si blu ray, pot folosi si serviciul de streaming 4k hd netflix, amazon , youtube si altele.
Prefer os tizen nu android nu old stuff.

#23
felixdobrican

felixdobrican

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.12.2010
Eu am achizitionat de curind acest tip de Player 4 k.dar deocamdata nu am intilnit vreun film citit de pe un hard disk extern care sa-mi fie blocat de Cinavia.In schimb am o problema putin intalnita,subtitrarile,in special la filmele H.265 sau UHD divx,au culoarea neagra si deci foarte putin vizibile,mai ales la filmele care nu sunt filmate in IMAX,sau mai bine zis cele cu dungi la extremitatile superioare si inferioare ale Tv-ului.
Poate ca este o problema off-topic,dar ma gindesc ca s-ar putea sa fie cineva care poate sa-mi spuna cum se rezolva problema.
Va multumesc !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate