Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Aži prins vremurile cand 120 Volž...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

FCSB vs. Viktoria Plzeņ

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Steaua va debuta asta seara in noul sezon european contra cehilor de la Viktoria Plzeň, intr-un meci din turul 3 preliminariile UEFA Champions League.
Meciul va fi transmis la TV de PROTV incepand cu ora 20:30.

Foarte multi suportezi mizeaza pe o victorie clara, insa sincer vorbind, dupa ce am urmarit ambele meciuri ale Stelei disputate pana acum e clar ca sunt destule motive de ingrijorare. Jocul Stelei nu a convins pe nimeni, exprimarea in teren e greoaie, fara prea multa claritate iar intamplarea joaca un rol important in faza de atac, dar mai ales in aparare.

Echipa probabila: Nita - Enache(nush ce cauta in primul 11) , Larie, Balasa, Momcilovic - Pintilii, J. Morais - Fl. Tanase, Budescu, Teixeira - Alibec
Pronosticul meu: x 2

Bafta FCSB/Steaua !

Edited by Spaghete, 25 July 2017 - 05:35.


#2
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017
Isi ia bataie steaua cu 2 goluri. Din pacate nici o echipa din Romania si cea nationala n-au interes sa ajunga in varfu' clasamentului mondial. Pentru ei participarea la astfel de evenimente sportive este un "chin" cu cantonamentele, antrenamentele, miza oricarui joc.... si prefera sa scape cat mai repede de gura antrenorului si a patronului ajungand pana prin calificari

Edited by bogdan181180, 25 July 2017 - 06:41.


#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Din toate echipele romanesti, mai mult ca sigur vor trece in turul urmator Steaua si Viitorul. Restul vor fi carne de tun.

#4
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Eu zic ca Steauca se va califica.

#5
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,873
  • Înscris: 07.11.2006
Pentru mine,orice esec al lui Becali reprezinta un adevarat elixir.

#6
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007

View Postadisz, on 25 iulie 2017 - 07:10, said:

Pentru mine,orice esec al lui Becali reprezinta un adevarat elixir.

Steaua nu e Becali si nici invers.

#7
primuministru

primuministru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,834
  • Înscris: 05.10.2007
O precizare : FCSB NU E STEAUA ! E FC.FCSB, adica FaceCeSpuneBecali !
Fara nicio legatura cu CSA Steaua !

#8
inx66

inx66

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 27.01.2009

View PostSpaghete, on 25 iulie 2017 - 08:47, said:


Steaua nu e Becali si nici invers.
Fcsb in schimb e becali 100%.

#9
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007

View Postprimuministru, on 25 iulie 2017 - 09:18, said:

O precizare : FCSB NU E STEAUA ! E FC.FCSB, adica FaceCeSpuneBecali !
Fara nicio legatura cu CSA Steaua !

View Postinx66, on 25 iulie 2017 - 09:43, said:

Fcsb in schimb e becali 100%.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1W_x7KG6Buw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Spaghete, 25 July 2017 - 10:05.


#10
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,936
  • Înscris: 02.09.2005
diseara nu joaca Steaua, joaca Ef Si Es Bi

#11
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017

View PostDaian95, on 25 iulie 2017 - 06:41, said:

Eu zic ca Steauca se va califica.
stii vorba aia... "prost sa fii, noroc sa ai"... e valabil pentru orice echipa romanesca PLUS echipa nationala care participa la astfel de campionate.... iar daca din EROARE se CALIFICA... NU le vine sa creada nici LOR... ce ghinion a dat peste ei... avand de ales intre cantonamente+antrenamete sa-si faca un renume in lume....  contra pitipoance + chefuri pentru care DEJA sunt renumiti

Edited by bogdan181180, 25 July 2017 - 11:13.


#12
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005

View Postbogdan181180, on 25 iulie 2017 - 11:09, said:

...contra pitipoance + chefuri pentru care DEJA sunt renumiti
Al naibii sa fiu daca-mi pasa de ce fac cei din echipele de club! Sa-si puna si praf in cap acolo la club. Dar cand esti convocat sa joci la Nationala, sa reprezinti steagul Romaniei si faci ce-au facut berbecii nostri de aproape 20 de ani incoace, e ca o crima de lezmajestate! Ar merita dusi la munca silnica. Decat sa te prezinti cu astfel de specimene, mai bine stai dreaq acasa.

Edited by ursamajor, 25 July 2017 - 11:19.


#13
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Gigi Becali a dat-o de gard dar ii e greu sa recunoasca. A facut tot felul de achizitii in echipa dar, in aparare, Steaua e la fel de slaba cum a fost intodeauna, nu a beneficiat de nicio achizitie. Cu astfel de penibili nu ai cum sa te califici nicaieri, nu mai vorbesc de Champions League.

#14
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Din pacate am avut dreptate, am intuit pronosticul, dar mi s-a si confirmat ca Enache nu are ce cauta la Steaua. A mai aparut si dezastrul de Larie. Nu stiu cum si in ce meciuri l-au ''vazut'' cei de la Steaua, dar clar e departe de a fi de Steaua.
Becali ne arata iar cum e sa dai cu mucii in fasole sau cum sa investesti fara cap. Cumpara jucatori de camp buni, dar nu si fundasi, ca sa nu mai spun despre antrenor. Se face aceeasi greseala ca in cazul Radoi cred. Lui Dica ii trebuie rodaj la echipe mici, apoi sa vina in gura lupului. Sumudica se preta mai bine, oricum, avea toate recomandarile.

#15
Hosty

Hosty

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 12.11.2008

View Postbogdan181180, on 25 iulie 2017 - 06:12, said:

Isi ia bataie steaua cu 2 goluri. Din pacate nici o echipa din Romania si cea nationala n-au interes sa ajunga in varfu' clasamentului mondial. Pentru ei participarea la astfel de evenimente sportive este un "chin" cu cantonamentele, antrenamentele, miza oricarui joc.... si prefera sa scape cat mai repede de gura antrenorului si a patronului ajungand pana prin calificari


Ziceai ca....???

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate