Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Nu pot sa vad toate subiectele

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
VarfDeAtom

VarfDeAtom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 16.12.2012
Buna ziua,
Desi aria Site&Forum Feedback are 4120 de subiecte cand dau click pe ea imi apare doar o pagina de subiecte. Cum rezolv aceasta situatie?exista o filtrare implicita?
As vrea sa vad subiectele din aria de programare.

Attached Files


Edited by VarfDeAtom, 24 July 2017 - 09:58.


#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,491
  • Înscris: 19.04.2009
Aia e singura arie cu caracteristica asta. Se pot vedea, dar la ce iti trebuie mai exct?

#3
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,857
  • Înscris: 06.01.2008
Poate e de la limita de postari.
Utilizatorii cu mai putin de 50 de postari (daca nu s-a modificat limita intre timp) nu au acces pe unele arii si nu pot posta in unele subiecte.

Iar daca nu e de la asta, incearca sa vezi daca apar cand dai pe "Versiunea standard", ce incarca pagina de desktop.

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,491
  • Înscris: 19.04.2009

View PostHider141, on 24 iulie 2017 - 10:19, said:

Poate e de la limita de postari.
Utilizatorii cu mai putin de 50 de postari (daca nu s-a modificat limita intre timp) nu au acces pe unele arii si nu pot posta in unele subiecte.

Iar daca nu e de la asta, incearca sa vezi daca apar cand dai pe "Versiunea standard", ce incarca pagina de desktop.

Pe feedback/ sanctiuni apar subiectele din ultimile 60 de zile, parca. E un filtru, pe desktop se pot modifica.
Dar pe programare apar toae subiectele, doar ca pe pagini diferite.

#5
VarfDeAtom

VarfDeAtom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 16.12.2012
Am gasit, eram pe 'update recent' si am dat la 'custom' si am ales interval de timp 'arata-le pe toate' si am bifat si 'salveaza filtre'. Nu stiu cum s-a intamplat asta. Asta era o filtrare implicita?sa afiseze doar subiectele din ultimele 30 de zile?
Voiam sa vad ce s-a mai postat pe aria java.

#6
IllusiveMan

IllusiveMan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 02.07.2017
Da, e standard pe 30 de zile, probabil sa nu solicite prea mult serverul in mod inutil. De la custom modifici.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate