Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

R.I.P. Denisa Raducu :(

- - - - -
  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#37
mikaell

mikaell

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,900
  • Înscris: 24.12.2010
se pare ca cei din anturajul denisei stiau de boala ori cel putin au presupus ca se intampla ceva cu ea dupa ce ametea ba chiar cadea dupa cantari. nu inteleg cum atatia oameni nu au convins-o sau luat-o pe sus ca sa o duca sa-si faca investigatii la timp...

#38
Loading501

Loading501

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 78
  • Înscris: 15.07.2017
:(( nu sunt un adept al manelelor dar ea avea melodii de suflet. Era frumoasă și tânără..păcat, moartea e nemiloasă.

#39
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
Păcat de ea.
Urât postul lui lex..

#40
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015

View PostNeaceasca85, on 23 iulie 2017 - 14:12, said:



Am auzit aberatii cum ca fara sa vrei iei asupra ta pacatele neamurilor de dinainte.

Oamenii rai traiesc mult, oamenii buni mor repede de cancer, asta nu inteleg, mai ales ca tatal meu nu a fumat si nu a baut. Doar a avut parte de mult stress. Am urat mereu manelele dar totusi Denisa parea simpatica si haioasa, copilaroasa, sunau altfel manelele ei, mai spre populara.

Si prefer sa cred ca e nevindecabil decat sa cred ca unii sunt atat de nenorociti incat sa tina ascuns leacul. De mic stiu ca 2 boli nu au leac: SIDA si cancerul.


Parerea mea o repet, 100% in acest moment exista tratament pt cancer dar nu este scos pe piata de miliarde de dolari si euro.

Din ce stiu toata lumea are celula care poate declansa cancerul. La unii aceasta celula "invie"

Adica cum vine asta, nasa are planuri pt colonizare lui marte, se trimit roboti in spatiu, se fac tot soiul de navete,experimente si altele din ce in ce mai sofisitcate.

Iar astia nu sunt in stare sa scoata un vaccin care sa omoare celula responsabila cu cancerul, hai mai ce dreacu.

Daca ar aparea un tratament in 5 ani se pierd toate miliardele care se castiga acum.

Dau un exemplu mai mult sau mai putin ok

tratamet cancer = tv plasma/led

Cand au aparut televizorele lcd aveau niste preturi astronomice acum gasesti cu 1500 lei televizor cu led de firma.

Asa ar fi si cu vaccinul ani cancer, iese pe piata la pret de 5000E  si dupa 5 ani ajunge la 50E

Pai accepta marile firme sau astia de cerceteaza si primesc tiruri pline full de dolarei sa renunte la miliarde?

Mai vedem cate o stire pe la tv cum niste cercetatori de prin nu stiu ce tari au reusit sa vindece de cancer un soarece sau mai multi.

Si ca in x ani o sa se descopere tratamentul.

Hai sa fim seriosi, au vaccinul ascuns bine.

#41
DianaXO

DianaXO

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,819
  • Înscris: 09.12.2012
Chiar daca acum nu mai ascult manele,tot mai ascult din alea mai vechi de pe vremea cand eram prunc,mai ales pe Denisa....pacat de ea.stiu prin ce a trecut ea,mai ales familia ei,si tata-l meu are cancer,si credeti-ma e o boala al naibi de urata.

RIP Denisa,
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/AD-6AHQP5_0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Petran_Marius, 23 July 2017 - 14:48.


#42
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017

View PostGingisHan2015, on 23 iulie 2017 - 12:20, said:

N u obisnuiesc sa ascult muzica de genul dar e un copil care a murit .
Dumnezeu sa o ierte !
..un copil de pe urma caruia ALTII au scos bani frumosi din VOCEA EI ..imbogatindu-se peste noapte si profitand de naivitatea ei
DUmnezeu sa o odihneasca!

View PostMemeito, on 23 iulie 2017 - 12:30, said:

Totusi de ce era bolnava, s-a zis ba de hepatita, ba ciroza, ba cancer... Care este adevarul?
Adevarul il stiu DOAR aia care s-au imbogatit de pe urma ei de au adus-o in stadiu de ultimul om.... La banii ei...s-a descoperit leac impotriva hepatiteti C... costa 8000 de euro ... doar nu crezi ca la valoarea ei... fetisoara aia nu avea bani sa se trateze. Altele au fost interesele si pe la emisiunile de can-can de pe la TV se zvonea de mult ca impresarii i-au pus gand rau

Edited by bogdan181180, 23 July 2017 - 15:07.


#43
TLGTLC

TLGTLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,700
  • Înscris: 27.06.2007
A murit la 27 de ani la fel ca și Amy Winehouse, Janis Joplin, Jim Morrison, Kurt Cobain, Jimi Hendrix etc. Pentru cântăreți se pare că este fatidică această vârstă.

#44
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
RIP
Dumnezeu să o odihnească în pace.

Ce nu pricep eu(și poate mă lămuriți voi),dacă nu este tratament pentru cancer la modul "clasic",de ce nu este aplică nanotehnologia aia mult lăudată?

#45
cap_tepos

cap_tepos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,653
  • Înscris: 08.05.2006
Imi pare rau pentru sufletul acestei fetite imaculate ce a plecat prematur dintre noi.

RIP.

#46
DJPocaitul

DJPocaitul

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,778
  • Înscris: 17.09.2014
Dumnezeu s-o ierte si s-o odihneasca in pace ! Posted Image

#47
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Mai avea 23 de kg saraca . Urat topeste omul boala asta ingrozitoare . Posted Image

#48
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013

View PostASCENDED, on 23 iulie 2017 - 15:09, said:

RIP
Dumnezeu să o odihnească în pace.

Ce nu pricep eu(și poate mă lămuriți voi),dacă nu este tratament pentru cancer la modul "clasic",de ce nu este aplică nanotehnologia aia mult lăudată?
Starea de rau, boala incepe atunci cand corpul nostru ajunge la o frecventa energetica foarte joasa.
Frecventa unui corp complet sanatos este cuprinsa intre 62 si 78 MHz, si scade la 58 Hz in cazul unei boli.
Deci gandurile pozitive ne scapa de boli in timp ce pesimismul ne aduce toate bolile. Posted Image
Ne putem vindeca si singuri daca nu cadem in depresie......
*Scuze pentru off topicPosted Image

Edited by xmanyacs77, 23 July 2017 - 15:24.


#49
sSorsy

sSorsy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 24.03.2017
Deci a murit din cauza fumatului?

#50
DeCeCe

DeCeCe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2017

View Postxmanyacs77, on 23 iulie 2017 - 15:20, said:

Starea de rau, boala incepe atunci cand corpul nostru ajunge la o frecventa energetica foarte joasa.
Frecventa unui corp complet sanatos este cuprinsa intre 62 si 78 MHz, si scade la 58 Hz in cazul unei boli.
Deci gandurile pozitive ne scapa de boli in timp ce pesimismul ne aduce toate bolile. Posted Image
Ne putem vindeca si singuri daca nu cadem in depresie......
*Scuze pentru off topicPosted Image

Ia zi ma cu ce se masoara frecventa asta, unde se implanta electrozii etc.

#51
alx42

alx42

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,802
  • Înscris: 26.06.2014

View PostASCENDED, on 23 iulie 2017 - 15:09, said:

Ce nu pricep eu(și poate mă lămuriți voi),dacă nu este tratament pentru cancer la modul "clasic",de ce nu este aplică nanotehnologia aia mult lăudată?
pt ca tot la stadiul de teorie a ramas.
Inca n-a inventat nimeni nanoparticulele alea miraculoase care pot rezolva orice problema la nivel celular

#52
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7EUboOVqdmY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Postalx42, on 23 iulie 2017 - 15:29, said:

pt ca tot la stadiul de teorie a ramas.
Inca n-a inventat nimeni nanoparticulele alea miraculoase care pot rezolva orice problema la nivel celular
Testele cu frecventa au relevat de asemenea, alte lucruri interesante, de exemplu, ca gandurile optimiste cresc frecventa noastra cu 10 MHz, si in contrast, gandurile negative o reduc cu 12 MHz.
Daca tot ati deschis subiectul iata ca uleiul esential de tamaie face minuni: https://sanatate.bzi...pune-asta-63523

Edited by xmanyacs77, 23 July 2017 - 15:39.


#53
DeCeCe

DeCeCe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2017

View Postxmanyacs77, on 23 iulie 2017 - 15:36, said:


Daca tot ati deschis subiectul iata ca uleiul esential de tamaie face minuni: https://sanatate.bzi...pune-asta-63523

Nu vrei sa iti faci tu un topic cu leacuri babesti?

#54
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Ceva adevar  trebuie ca exista . Auzisem ca supararile fac omul sa se imbolnaveasca de diabet .Poate ca si cancerul .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate