Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858
 Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...
 

Rds viteze la internet peste 1 Gbps Business

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007
Mai lasati-l fratilor , poate face videochat cu streming 4K , are nevoie de conducta, si echipamente profesionale . Voi vedeti numai perspectiva utilizatorului casnic , el a cerut un abonament busines, e diferenta si de costuri si de rezultate, cind ai 500 de conectari pt un streaming 4k nu iti permiti sa-i lasi pe afara , ca banii sunt la eiPosted Image  si vin la tine cind se dezbraca bagaboantaPosted Image

#20
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013
650 euro+

#21
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,647
  • Înscris: 14.10.2008
Eu am abonament casnic de 1000 mbps si business de 100 mbps, fix invers, nu vad de ce ar trebui mai mult de 100 la business, pe langa faptul ca e scump (dar am IP static) lucrez pe un PC cu LAN de 100 si am retea cu switch-uri vechi de 100 pe care nu le-as schimba decat daca crapa.

Acasa pasiunea (dar si facilitatile oferite de RDS) a spus totul in alegerea abonamentului de 1000 la pret redus.

#22
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,353
  • Înscris: 16.04.2014

View PostVasy123, on 22 iulie 2017 - 18:43, said:

Salutare stie cineva daca la Rds se poate obtine un abonament de internet de 10 Gbps Posted Image Posted Image Posted Image pe partea de business????si la ce preturi??

Salut. Te pot ajuta cu inregistrarea unei sesizari pentru verificarea echipamentelor din zona, cat si a ofertei comerciale disponibile, insa am rugamintea sa-mi comunici numele, un nr, de telefon de contact si adresa exacta unde doresti serviciul.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate